New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی HP Printer LaserJet Pro M201n
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 15.4* 23.4 * 22.4 in |
| وزن | 6.57 کیلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | تک کاره |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4; A5; B4 (JIS); B5 (JIS); A5; 16K |
| نوع کاغذ قابل استفاده | کاغذ معمولی | Plain Paper. کاغذ عکس | Photo paper. کاغذ گرم بالا | Thick paper . کاغذ گلاسه | Glossy paper. کاغذ بازیافتی | Recycled Paper . ترانسپارنت | Transparency. باند | Bond . لیبل | Label. |
| ظرفيت سيني کاغذ | 250 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | ندارد |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | 25 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600*600 dpi |
| حافظه پرينتر | 128 مگابایت |
| توان کار ماهانه | 8000 برگ |
| زبان چاپ | PCLM-PCL5C-PCL6-PDF-PS |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| اسکنر | ندارد |
| کپي | ندارد |
| فکس | ندارد |
| نوع کارتريج يا تونر | HP 83A toner Cartridge |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1500 برگ |
| صفحه نمايش LCD | دارد |
| نوع صفحه نمايش | خطی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | USB + Network |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | ندارد |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 15.4* 23.4 * 22.4 in |
| وزن | 6.57 کیلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | تک کاره |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4; A5; B4 (JIS); B5 (JIS); A5; 16K |
| نوع کاغذ قابل استفاده | کاغذ معمولی | Plain Paper. کاغذ عکس | Photo paper. کاغذ گرم بالا | Thick paper . کاغذ گلاسه | Glossy paper. کاغذ بازیافتی | Recycled Paper . ترانسپارنت | Transparency. باند | Bond . لیبل | Label. |
| ظرفيت سيني کاغذ | 250 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | 25 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600*600 dpi |
| حافظه پرينتر | 128 مگابایت |
| توان کار ماهانه | 8000 برگ |
| زبان چاپ | PCLM-PCL5C-PCL6-PDF-PS |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| اسکنر | |
| کپي | |
| فکس | |
| نوع کارتريج يا تونر | HP 83A toner Cartridge |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1500 برگ |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع صفحه نمايش | خطی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | USB + Network |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi |