New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی Canon PIXMA G1400 Inkjet Photo Priner
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | کانن - Canon |
| ابعاد | 135 × 330 × 445ميليمتر |
| وزن | 4.3 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ جوهرافشان |
| کاربري | تک کاره |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4, A5, B5, 10x15cm, 13x18cm, 20x25cm, Envelopes (DL, COM10), Letter, Legal |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Plain Paper , High Resolution Paper - HR-101N , Photo Paper Plus Glossy II - PP-201 , Photo Paper Pro Luster - LU-101 , Photo Paper Plus Semi-gloss - SG-201 |
| وزن کاغذ قابل استفاده | کاغذ عادی 64 تا 105 g/m² , کاغذ عکس کانن تا 275 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | کاغذ معمولی 100 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | ندارد |
| نوع چاپ | رنگی |
| سرعت چاپ رنگی | 5 صفحه در دقیقه - چاپ عکس 15 × 10 در 60 ثانیه |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | 8.8 صفحه در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 1200 × 4800dpi |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| قابليت چاپ دو رو | ندارد |
| توضيحات چاپ دو رو | دارد |
| چاپ بدون حاشيه | دارد |
| توضیحات چاپ بدون حاشیه | A4 , Letter , 25 × 20 , 18 × 13 , 15 × 10 |
| اسکنر | ندارد |
| کپي | ندارد |
| فکس | ندارد |
| نوع کارتريج يا تونر | GI-490 |
| کارکرد کارتريج مشکي | حداکثر 6000 صفحه , مقادیر فوق برای کارتریجهای استاندارد است که به صورت جداگانه خریداری میشود. کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| کارکرد کارتریج رنگی | حداکثر 7000 صفحه , مقادیر فوق برای کارتریجهای استاندارد است که به صورت جداگانه خریداری میشود. کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| صفحه نمايش LCD | ندارد |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | ندارد |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 52 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | کانن - Canon |
| ابعاد | 135 × 330 × 445ميليمتر |
| وزن | 4.3 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ جوهرافشان |
| کاربري | تک کاره |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4, A5, B5, 10x15cm, 13x18cm, 20x25cm, Envelopes (DL, COM10), Letter, Legal |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Plain Paper , High Resolution Paper - HR-101N , Photo Paper Plus Glossy II - PP-201 , Photo Paper Pro Luster - LU-101 , Photo Paper Plus Semi-gloss - SG-201 |
| وزن کاغذ قابل استفاده | کاغذ عادی 64 تا 105 g/m² , کاغذ عکس کانن تا 275 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | کاغذ معمولی 100 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| نوع چاپ | رنگی |
| سرعت چاپ رنگی | 5 صفحه در دقیقه - چاپ عکس 15 × 10 در 60 ثانیه |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | 8.8 صفحه در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 1200 × 4800dpi |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| قابليت چاپ دو رو | |
| توضيحات چاپ دو رو | |
| چاپ بدون حاشيه | |
| توضیحات چاپ بدون حاشیه | A4 , Letter , 25 × 20 , 18 × 13 , 15 × 10 |
| اسکنر | |
| کپي | |
| فکس | |
| نوع کارتريج يا تونر | GI-490 |
| کارکرد کارتريج مشکي | حداکثر 6000 صفحه , مقادیر فوق برای کارتریجهای استاندارد است که به صورت جداگانه خریداری میشود. کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| کارکرد کارتریج رنگی | حداکثر 7000 صفحه , مقادیر فوق برای کارتریجهای استاندارد است که به صورت جداگانه خریداری میشود. کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi |