فروش اقساطی لپ تاپ در فروشگاه اقساطی بیزیلو

پیشرفت هایی که در دهه های اخیر در تکنولوژی به وجود آمده است، باعث شده که استفاده از ابزارهای کامپیوتری، به یکی از نیاز های اساسی مان تبدیل شود. در این میان لپ تاپ یکی از  پرکاربردترین کالاهای دیجیتالی است که در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلف وجود دارد و میتوان گفت امروزه به جزء ضروری از زندگی ما تبدیل شده است و اکثر افراد داشتن آن را حیاتی می دانند.
شما هم میتوانید دیگر منتظر آماده شدن پول نقد نباشید و از سراسر کشور،  بدون نیاز به ضامن و تنها با 35% پیش پرداخت لپ تاپ جدید و موردعلاقه ای که برای خود انتخاب کرده اید را بخرید. ما چندین سال است که در زمینه فروش اقساطی لپ تاپ و کامپیوتر فعالیت میکنیم و از خواسته های شما در خرید اقساطی لپ تاپ مطلع هستیم. بر این اساس برای اولین بار شرایطی را فراهم کرده ایم که شما بتوانید با بهترین شرایط خرید خود را انجام دهید.

فروش اقساطی لپ تاپ

لپ تاپ هایی که بصورت اقساطی در فروشگاه اقساطی بیزیلو فروخته میشود :

همانطور که میدانید، پرفروش ترین و پرطرافدارترین لپ تاپ ها در ایران، لپ تاپ های ساخت شرکت های ایسوس(ASUS)، ایسر(ACER) و لنوو(LENOVO) هست و هر کدام از آنها هواداران خاص خود را دارند. احتمالا شما نیز بنا به تجربه ای که از داشته اید و یا با پیشنهاد دوستان و آشنایانتان یکی از این سه مدل را انتخاب کرده اید. ما هم با تجربه ای که در بازار کامپیوتر و لپ تاپ داشته ایم و با بررسی هایی که از فروشندگان و استفاده کنندگان داریم، برندهای ایسوس، ایسر و لنوو را برای فروش اقساطی لپ تاپ انتخاب کرده ایم و شما میتوانید هر کدام از انواع لپ تاپ هایی که در فروشگاه اقساطی بیزیلو وجود دارد را انتخاب کنید و سفارش خود را بصورت اقساطی ثبت نمایید.

گارانتی خرید اقساطی لپ تاپ :

تمامی لپ تاپ هایی که در فروشگاه اقساطی بیزیلو موجود است، از واردکنندگان معتبر خرید میگردد.

شرایط فروش اقساطی لپ تاپ :

اقساط تنها به وسیله ی چک معتبر آزاد و کارمندی معتبر و فاقد برگشتی و مسدودی انجام میشود و 35درصد مبلغ نقد و الباقی هم اقساطی با چک ماهانه و یا 2ماه یکبار تا 12ماه میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از صفحه شرایط فروش اقساطی نیز بازدید فرمایید.

در صورت تمایل میتوانید از صفحات زیر نیز دیدن فرمایید :

فروش اقساطی موبایل

فروش اقساطی کامپیوتر

فروش اقساطی ماشین های اداری

شریط اخذ نمایندگی

کانال تلگرام شرکت

تلگرام واحد فروش

تلگرام امور نمایندگان


حرکت به بالا