New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی HP LaserJet Pro M706n
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 295 × 425 × 500ميليمتر |
| وزن | 17 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | تک کاره |
| سايز چاپ | A3 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4, A3, B4 , B5 , A5, 16K; letter, legal, executive, 11 x 17, 8.5 x 13; envelopes ;postcard , DPostcard ; Custom media sizes: 76.2 x 127 mm to 312 x 470 mm |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (coloured, letterhead, light, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough, heavy), bond, cardstock, envelope,labels, transparency, vellum |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 60 تا 199 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 350 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | ندارد |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | حداکثر 35 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 1200 × 1200dpi |
| حافظه پرينتر | 256 مگابايت |
| پردازنده | 750 مگاهرتز |
| توان کار ماهانه | 65000 برگ - توصیه شده 4000 تا 8000 برگ |
| زبان چاپ | HP PCL 6, HP PCL 5e, HP Postscript 3 emulation, PCLm |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| قابليت چاپ دو رو | ندارد |
| چاپ بدون حاشيه | ندارد |
| اسکنر | ندارد |
| کپي | ندارد |
| فکس | ندارد |
| نوع کارتريج يا تونر | CZ192A - HP 93A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1200 برگ کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| صفحه نمايش LCD | دارد |
| نوع صفحه نمايش | 2 خطی با نور پسزمینه |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | ندارد |
| ساير قابليت ها | چاپ اولین برگه در کمتر از 9 ثانیه HP ePrint روشن و خاموش شدن خودکار ظرفیت سینی خروجی 250 برگ |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 295 × 425 × 500ميليمتر |
| وزن | 17 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | تک کاره |
| سايز چاپ | A3 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4, A3, B4 , B5 , A5, 16K; letter, legal, executive, 11 x 17, 8.5 x 13; envelopes ;postcard , DPostcard ; Custom media sizes: 76.2 x 127 mm to 312 x 470 mm |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (coloured, letterhead, light, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough, heavy), bond, cardstock, envelope,labels, transparency, vellum |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 60 تا 199 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 350 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | حداکثر 35 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 1200 × 1200dpi |
| حافظه پرينتر | 256 مگابايت |
| پردازنده | 750 مگاهرتز |
| توان کار ماهانه | 65000 برگ - توصیه شده 4000 تا 8000 برگ |
| زبان چاپ | HP PCL 6, HP PCL 5e, HP Postscript 3 emulation, PCLm |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| قابليت چاپ دو رو | |
| چاپ بدون حاشيه | |
| اسکنر | |
| کپي | |
| فکس | |
| نوع کارتريج يا تونر | CZ192A - HP 93A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1200 برگ کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع صفحه نمايش | 2 خطی با نور پسزمینه |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | |
| ساير قابليت ها | چاپ اولین برگه در کمتر از 9 ثانیه HP ePrint روشن و خاموش شدن خودکار ظرفیت سینی خروجی 250 برگ |