New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی HP LaserJet Pro MFP M177fw
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 330.2 × 482.6 × 424.18ميليمتر |
| وزن | 15.8 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | Letter, legal, executive, 4 x 6 in, 5 x 8 in, 8.5 x 13 in,Media sizes, custom: 3 x 5 to 8.5 x 14 in; Media sizes, custom:76 x 127 to 216 x 356 mm envelopes (No. 10, Monarch) |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper(plain ،LaserJet) ،envelopes ،transparencies ،labels ،postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 16 to 58 lb (bond) , ADF:16 to 24 lb |
| ظرفيت سيني کاغذ | 150 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | دارد |
| ظرفيت ADF | 35 برگ |
| نوع چاپ | رنگی |
| سرعت چاپ رنگی | 4 برگ در دقیقه |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | تا 17 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600x600dpi |
| حافظه پرينتر | 128 MB مگابايت |
| پردازنده | MHz 600 |
| توان کار ماهانه | 20000 برگ در ماه |
| زبان چاپ | PCLm ،PCLmS |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| قابليت چاپ دو رو | ندارد |
| توضيحات چاپ دو رو | بصورت دستی امکان پذیر است |
| اسکنر | دارد |
| نوع اسکنر | Flatbed ،ADF |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | 1200x1200 dpi |
| رزولوشن ديجيتال اسکنر | 1200 dpi |
| سايز اسکن | 356 × 216 میلی متر |
| کپي | دارد |
| سرعت کپی رنگی | 4 برگ در دقیقه |
| سرعت کپي سياه و سفيد | 16 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 300x300dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25% تا 400% |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | تا 99 برگ |
| فکس | دارد |
| گوشي تلفن | ندارد |
| سرعت فکس | 3 ثانیه به ازای هر برگ |
| رزولوشن فکس | 300x300dpi |
| حافظه فکس | 500 برگ |
| شماره گير خودکار | دارد |
| نوع کارتريج يا تونر | کارتریج مشکی و رنگی HP130A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1300 برگ |
| کارکرد کارتریج رنگی | 1000 برگ |
| صفحه نمايش LCD | دارد |
| نوع صفحه نمايش | 3 اینچی رنگی و لمسی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0، پورت Ethernet |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | دارد |
| ساير قابليت ها | پشتیبانی از Apple AirPrint - HP ePrint , Mopria™-certified |
| اقلام همراه پرينتر | CD نصب و راه اندازی، دارای کابل USB، دارای کابل برق، دفترچه راهنما |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 330.2 × 482.6 × 424.18ميليمتر |
| وزن | 15.8 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | Letter, legal, executive, 4 x 6 in, 5 x 8 in, 8.5 x 13 in,Media sizes, custom: 3 x 5 to 8.5 x 14 in; Media sizes, custom:76 x 127 to 216 x 356 mm envelopes (No. 10, Monarch) |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper(plain ،LaserJet) ،envelopes ،transparencies ،labels ،postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 16 to 58 lb (bond) , ADF:16 to 24 lb |
| ظرفيت سيني کاغذ | 150 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| ظرفيت ADF | 35 برگ |
| نوع چاپ | رنگی |
| سرعت چاپ رنگی | 4 برگ در دقیقه |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | تا 17 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600x600dpi |
| حافظه پرينتر | 128 MB مگابايت |
| پردازنده | MHz 600 |
| توان کار ماهانه | 20000 برگ در ماه |
| زبان چاپ | PCLm ،PCLmS |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| قابليت چاپ دو رو | |
| توضيحات چاپ دو رو | بصورت دستی امکان پذیر است |
| اسکنر | |
| نوع اسکنر | Flatbed ،ADF |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | 1200x1200 dpi |
| رزولوشن ديجيتال اسکنر | 1200 dpi |
| سايز اسکن | 356 × 216 میلی متر |
| کپي | |
| سرعت کپی رنگی | 4 برگ در دقیقه |
| سرعت کپي سياه و سفيد | 16 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 300x300dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25% تا 400% |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | تا 99 برگ |
| فکس | |
| گوشي تلفن | |
| سرعت فکس | 3 ثانیه به ازای هر برگ |
| رزولوشن فکس | 300x300dpi |
| حافظه فکس | 500 برگ |
| شماره گير خودکار | |
| نوع کارتريج يا تونر | کارتریج مشکی و رنگی HP130A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1300 برگ |
| کارکرد کارتریج رنگی | 1000 برگ |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع صفحه نمايش | 3 اینچی رنگی و لمسی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0، پورت Ethernet |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | |
| ساير قابليت ها | پشتیبانی از Apple AirPrint - HP ePrint , Mopria™-certified |
| اقلام همراه پرينتر | CD نصب و راه اندازی، دارای کابل USB، دارای کابل برق، دفترچه راهنما |