New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی HP LaserJet Pro MFP M426fdn
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 323 × 390 × 420ميليمتر |
| وزن | 12.85 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | Tray 1: Letter; Legal; Executive; Oficio (8.5 x 13 in); A4; A5; A6; B5 (JIS); Oficio;16K ;16K ;16K ; Japanese Postcard; Double Japan Postcard |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (plain, EcoEFFICIENT, light, heavy, bond, colored, letterhead, preprinted, prepunched, recycled, rough); envelopes; labels; transparencies |
| وزن کاغذ قابل استفاده | Tray 1: 16 to 46.6lb , tray 2: optional 550-sheet , tray 3: 16 to 32 lb |
| ظرفيت سيني کاغذ | 100 + 250 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | دارد |
| ظرفيت ADF | 50 |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | حداکثر 40 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600 × 600dpi |
| حافظه پرينتر | 256 مگابايت |
| پردازنده | 1200Mhz |
| توان کار ماهانه | 80.000 |
| زبان چاپ | HP PCL 5, HP PCL 6, HP postscript level 3 emulation, direct PDF (v 1.7) printing, URF, PCLM, PWG, Native Office |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| قابليت چاپ دو رو | دارد |
| توضيحات چاپ دو رو | اتوماتیک |
| چاپ بدون حاشيه | ندارد |
| اسکنر | دارد |
| نوع اسکنر | Flatbed, ADF / Contact Image Sensor (CIS) |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | 1200 |
| کيفيت يا عمق اسکن رنگي | 24 بیت |
| سرعت اسکن | حداکثر 26 برگ در دقیقه |
| سايز اسکن | ADF: 8.5 x 14 in Maximum; 4 x 6 in Minimum; Flatbed: 11.7 x 8.5 in |
| تعداد اسکن اتوماتیک | تا 99برگ |
| قابليت تشخيص متن OCR | ندارد |
| کپي | دارد |
| سرعت کپي سياه و سفيد | حداکثر 40 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 600 DPI |
| بزرگنمايي کپي | 25 تا 400 درصد |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | 99 |
| قابليتهاي کپي | Light/Darker; Two Sided; ID copy; Optimize |
| فکس | دارد |
| گوشي تلفن | ندارد |
| سرعت فکس | 4.2 kbps - تقریبا 3 ثانیه برای هر برگ |
| رزولوشن فکس | 98 × 203 dpi |
| حافظه فکس | 250برگ |
| شماره گير خودکار | دارد |
| امکانات فکس | Auto Fax Reduction - ارسال با تاخیر - Fax , Forwarding - ; Fax Phone TAM Interfac - Fax Polling - Junk Barrier |
| نوع کارتريج يا تونر | HP 26A Black |
| کارکرد کارتريج مشکي | 3100 |
| صفحه نمايش LCD | دارد |
| نوع صفحه نمايش | 3 اینچی - رنگی - لمسی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | ندارد |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 323 × 390 × 420ميليمتر |
| وزن | 12.85 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | Tray 1: Letter; Legal; Executive; Oficio (8.5 x 13 in); A4; A5; A6; B5 (JIS); Oficio;16K ;16K ;16K ; Japanese Postcard; Double Japan Postcard |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (plain, EcoEFFICIENT, light, heavy, bond, colored, letterhead, preprinted, prepunched, recycled, rough); envelopes; labels; transparencies |
| وزن کاغذ قابل استفاده | Tray 1: 16 to 46.6lb , tray 2: optional 550-sheet , tray 3: 16 to 32 lb |
| ظرفيت سيني کاغذ | 100 + 250 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| ظرفيت ADF | 50 |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | حداکثر 40 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600 × 600dpi |
| حافظه پرينتر | 256 مگابايت |
| پردازنده | 1200Mhz |
| توان کار ماهانه | 80.000 |
| زبان چاپ | HP PCL 5, HP PCL 6, HP postscript level 3 emulation, direct PDF (v 1.7) printing, URF, PCLM, PWG, Native Office |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| قابليت چاپ دو رو | |
| توضيحات چاپ دو رو | اتوماتیک |
| چاپ بدون حاشيه | |
| اسکنر | |
| نوع اسکنر | Flatbed, ADF / Contact Image Sensor (CIS) |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | 1200 |
| کيفيت يا عمق اسکن رنگي | 24 بیت |
| سرعت اسکن | حداکثر 26 برگ در دقیقه |
| سايز اسکن | ADF: 8.5 x 14 in Maximum; 4 x 6 in Minimum; Flatbed: 11.7 x 8.5 in |
| تعداد اسکن اتوماتیک | تا 99برگ |
| قابليت تشخيص متن OCR | |
| کپي | |
| سرعت کپي سياه و سفيد | حداکثر 40 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 600 DPI |
| بزرگنمايي کپي | 25 تا 400 درصد |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | 99 |
| قابليتهاي کپي | Light/Darker; Two Sided; ID copy; Optimize |
| فکس | |
| گوشي تلفن | |
| سرعت فکس | 4.2 kbps - تقریبا 3 ثانیه برای هر برگ |
| رزولوشن فکس | 98 × 203 dpi |
| حافظه فکس | 250برگ |
| شماره گير خودکار | |
| امکانات فکس | Auto Fax Reduction - ارسال با تاخیر - Fax , Forwarding - ; Fax Phone TAM Interfac - Fax Polling - Junk Barrier |
| نوع کارتريج يا تونر | HP 26A Black |
| کارکرد کارتريج مشکي | 3100 |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع صفحه نمايش | 3 اینچی - رنگی - لمسی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi |