New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی HP LaserJet Pro MFP M225dn
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 371.3 × 288.7 × 442.5ميليمتر |
| وزن | 11.1 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4 ،A5 ،B5 (JIS) ،C5 ،DL،Envelopes |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (heavy, letterhead, light, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), envelopes, transparencies, labels, postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 60 to 163 g/m² , ADF:60 to 75 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 250 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | دارد |
| ظرفيت ADF | 35 برگ |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | 25 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600x600dpi |
| حافظه پرينتر | 128 مگابايت |
| پردازنده | 600 MHz |
| توان کار ماهانه | 8000 برگ در ماه |
| زبان چاپ | PCL5c PCL6 PS PCLm PDF |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| قابليت چاپ دو رو | دارد |
| اسکنر | دارد |
| نوع اسکنر | Flatbed ,ADF |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | تا 1200 dpi |
| سرعت اسکن | 14 برگ در دقیقه |
| سايز اسکن | 216 تا 297 میلی متر |
| کپي | دارد |
| سرعت کپي سياه و سفيد | 25 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 600x600dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25 - 400 درصد |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | تا 99 برگ |
| فکس | دارد |
| گوشي تلفن | ندارد |
| سرعت فکس | 20 برگ در دقیقه |
| رزولوشن فکس | 300x300dpi |
| حافظه فکس | تا 400 برگ |
| شماره گير خودکار | دارد |
| امکانات فکس | قابلیت دریافت 120 شماره مخاطب |
| نوع کارتريج يا تونر | کارتریج مشکی مدل 83A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1500 برگ |
| صفحه نمايش LCD | دارد |
| نوع صفحه نمايش | 2 خطی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | ندارد |
| ساير قابليت ها | دارای قابلیت ePrint , دارای سیستم AirPrint , Mopria-certified , دارای پورت ورودی تلفن برای گوشی |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 371.3 × 288.7 × 442.5ميليمتر |
| وزن | 11.1 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4 ،A5 ،B5 (JIS) ،C5 ،DL،Envelopes |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (heavy, letterhead, light, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), envelopes, transparencies, labels, postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 60 to 163 g/m² , ADF:60 to 75 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 250 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| ظرفيت ADF | 35 برگ |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | 25 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600x600dpi |
| حافظه پرينتر | 128 مگابايت |
| پردازنده | 600 MHz |
| توان کار ماهانه | 8000 برگ در ماه |
| زبان چاپ | PCL5c PCL6 PS PCLm PDF |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| قابليت چاپ دو رو | |
| اسکنر | |
| نوع اسکنر | Flatbed ,ADF |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | تا 1200 dpi |
| سرعت اسکن | 14 برگ در دقیقه |
| سايز اسکن | 216 تا 297 میلی متر |
| کپي | |
| سرعت کپي سياه و سفيد | 25 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 600x600dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25 - 400 درصد |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | تا 99 برگ |
| فکس | |
| گوشي تلفن | |
| سرعت فکس | 20 برگ در دقیقه |
| رزولوشن فکس | 300x300dpi |
| حافظه فکس | تا 400 برگ |
| شماره گير خودکار | |
| امکانات فکس | قابلیت دریافت 120 شماره مخاطب |
| نوع کارتريج يا تونر | کارتریج مشکی مدل 83A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1500 برگ |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع صفحه نمايش | 2 خطی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | |
| ساير قابليت ها | دارای قابلیت ePrint , دارای سیستم AirPrint , Mopria-certified , دارای پورت ورودی تلفن برای گوشی |