New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی HP LaserJet Pro M426dw
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | حداقل 323 × 390 × 420 - حداکثر 325 × 634 × 430ميليمتر |
| وزن | 12.86 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | سینی اول: A4, A5, A6, B5 (JIS), Envelope B5, Envelope C5, Envelope DL ; سینی دوم: A4, A5, A6, B5 |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (plain, EcoEFFICIENT, light, heavy, bond, coloured, letterhead, preprinted, prepunched, recycled, rough), envelopes, labels, transparencies |
| وزن کاغذ قابل استفاده | سینی اول: 60 تا 175 g/m² , سینی دوم: 60 تا 120 g/m² , تغذیه خودکار: 60 تا 90 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 100+250 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | دارد |
| ظرفيت ADF | 50 برگ |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | تا 40 صفحه در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600 × 600dpi |
| حافظه پرينتر | 256 مگابايت |
| پردازنده | 1200 مگاهرتزی |
| توان کار ماهانه | 80.000 صفحه - توصیه شده 750 تا 4.000 صفحه |
| زبان چاپ | HP PCL 5 HP PCL 6 HP Postscript Level 3 emulation direct PDFURF PCLM PWG Native Office |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| قابليت چاپ دو رو | دارد |
| چاپ بدون حاشيه | ندارد |
| اسکنر | دارد |
| نوع اسکنر | تخت و ADF |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | 1200 × 1200 dpi |
| سرعت اسکن | سیاهوسفید 26 برگ در دقیقه - رنگی 21 برگ در دقیقه |
| سايز اسکن | 216 × 297 تخت - 355.6 × 216 سیستم تغذیهی خودکار |
| قابليت تشخيص متن OCR | ندارد |
| کپي | دارد |
| سرعت کپي سياه و سفيد | حداکثر 38 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 600 × 600 dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25 تا 400 درصد |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | 99 برگ |
| فکس | ندارد |
| نوع کارتريج يا تونر | HP 26A Black LaserJet Toner Cartridge |
| کارکرد کارتريج مشکي | 3100 صفحه , کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| صفحه نمايش LCD | دارد |
| نوع صفحه نمايش | 3 اینچی - لمسی - رنگی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | دارد |
| ساير قابليت ها | HP ePrint , Apple AirPrint , Mopria™-certified, Wireless Direct Printing , Google Cloud Print 2.0 , Mobile Apps |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | حداقل 323 × 390 × 420 - حداکثر 325 × 634 × 430ميليمتر |
| وزن | 12.86 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | سینی اول: A4, A5, A6, B5 (JIS), Envelope B5, Envelope C5, Envelope DL ; سینی دوم: A4, A5, A6, B5 |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (plain, EcoEFFICIENT, light, heavy, bond, coloured, letterhead, preprinted, prepunched, recycled, rough), envelopes, labels, transparencies |
| وزن کاغذ قابل استفاده | سینی اول: 60 تا 175 g/m² , سینی دوم: 60 تا 120 g/m² , تغذیه خودکار: 60 تا 90 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 100+250 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| ظرفيت ADF | 50 برگ |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | تا 40 صفحه در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600 × 600dpi |
| حافظه پرينتر | 256 مگابايت |
| پردازنده | 1200 مگاهرتزی |
| توان کار ماهانه | 80.000 صفحه - توصیه شده 750 تا 4.000 صفحه |
| زبان چاپ | HP PCL 5 HP PCL 6 HP Postscript Level 3 emulation direct PDFURF PCLM PWG Native Office |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| قابليت چاپ دو رو | |
| چاپ بدون حاشيه | |
| اسکنر | |
| نوع اسکنر | تخت و ADF |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | 1200 × 1200 dpi |
| سرعت اسکن | سیاهوسفید 26 برگ در دقیقه - رنگی 21 برگ در دقیقه |
| سايز اسکن | 216 × 297 تخت - 355.6 × 216 سیستم تغذیهی خودکار |
| قابليت تشخيص متن OCR | |
| کپي | |
| سرعت کپي سياه و سفيد | حداکثر 38 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 600 × 600 dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25 تا 400 درصد |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | 99 برگ |
| فکس | |
| نوع کارتريج يا تونر | HP 26A Black LaserJet Toner Cartridge |
| کارکرد کارتريج مشکي | 3100 صفحه , کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع صفحه نمايش | 3 اینچی - لمسی - رنگی |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | |
| ساير قابليت ها | HP ePrint , Apple AirPrint , Mopria™-certified, Wireless Direct Printing , Google Cloud Print 2.0 , Mobile Apps |