New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی HP LaserJet Pro MFP M125nw
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 420x365x254ميليمتر |
| وزن | 8.0 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | (A4 ،A5 ،Envelopes (ISO DL ,C5, B5) ،Post cards (JIS single and double |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper(plain,LaserJet) ,envelopes ,transparencies ,labels ,postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | Tray 1: 60 to 163 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 150 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | ندارد |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | 20 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600dpi x 600dpi |
| حافظه پرينتر | 128 مگابايت |
| پردازنده | 600 MHz |
| توان کار ماهانه | 8000 برگ در ماه |
| زبان چاپ | PCLm/PCLmS |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| قابليت چاپ دو رو | ندارد |
| اسکنر | دارد |
| نوع اسکنر | Flatbed |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | تا 1200 dpi |
| سرعت اسکن | 7 برگ در دقیقه |
| سايز اسکن | 216 تا 297 میلی متر |
| کپي | دارد |
| سرعت کپي سياه و سفيد | 20 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | سیاه و سفید: 300x300 dpi - رنگی: 400x600 dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25% تا 400% |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | تا 99 برگ |
| فکس | ندارد |
| گوشي تلفن | ندارد |
| شماره گير خودکار | ندارد |
| نوع کارتريج يا تونر | 1 عدد کارتریج مشکی مدل 83A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1500 برگ |
| صفحه نمايش LCD | دارد |
| نوع صفحه نمايش | 2 خطی و قابلیت نمایش تا 16 کاراکتر |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | دارد |
| اقلام همراه پرينتر | دارای کابل برق، دارای CD نصب و راه اندازی |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 420x365x254ميليمتر |
| وزن | 8.0 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | (A4 ،A5 ،Envelopes (ISO DL ,C5, B5) ،Post cards (JIS single and double |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper(plain,LaserJet) ,envelopes ,transparencies ,labels ,postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | Tray 1: 60 to 163 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 150 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | 20 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600dpi x 600dpi |
| حافظه پرينتر | 128 مگابايت |
| پردازنده | 600 MHz |
| توان کار ماهانه | 8000 برگ در ماه |
| زبان چاپ | PCLm/PCLmS |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| قابليت چاپ دو رو | |
| اسکنر | |
| نوع اسکنر | Flatbed |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | تا 1200 dpi |
| سرعت اسکن | 7 برگ در دقیقه |
| سايز اسکن | 216 تا 297 میلی متر |
| کپي | |
| سرعت کپي سياه و سفيد | 20 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپي | سیاه و سفید: 300x300 dpi - رنگی: 400x600 dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25% تا 400% |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | تا 99 برگ |
| فکس | |
| گوشي تلفن | |
| شماره گير خودکار | |
| نوع کارتريج يا تونر | 1 عدد کارتریج مشکی مدل 83A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1500 برگ |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع صفحه نمايش | 2 خطی و قابلیت نمایش تا 16 کاراکتر |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | |
| اقلام همراه پرينتر | دارای کابل برق، دارای CD نصب و راه اندازی |