New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی HP LaserJet Pro MFP M130a
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 387 × 482 × 398ميليمتر |
| وزن | 9.1 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4 , A5 , A6 , B5 , JIS |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (laser, plain, photo, rough, vellum), envelopes, labels, cardstock, postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 60 تا 163 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 150 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | ندارد |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | حداکثر 22 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600dpi × 600dpi |
| حافظه پرينتر | 128 مگابايت |
| پردازنده | 600 مگاهرتزی |
| توان کار ماهانه | 10.000 برگ - توصیه شده 150 تا 1500 برگ |
| زبان چاپ | PCLmS URF PWG |
| قابليت چاپ بر روي CD | ندارد |
| قابليت چاپ دو رو | ندارد |
| چاپ بدون حاشيه | ندارد |
| اسکنر | دارد |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | 600 × 600 dpi رنگی - 1200 × 1200 dpi سیاهوسفید |
| سايز اسکن | 297 × 215.9 میلیمتر |
| قابليت تشخيص متن OCR | ندارد |
| کپي | دارد |
| سرعت کپي سياه و سفيد | حداکثر 22 کپی در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 600 × 600 dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25 تا 400 درصد |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | 99 |
| فکس | ندارد |
| نوع کارتريج يا تونر | HP 17A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1600 برگ , کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| صفحه نمايش LCD | دارد |
| نوع صفحه نمايش | ICON LCD |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 |
| کارت خوان | ندارد |
| چاپ مستقيم PictBridge | ندارد |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | ندارد |
| ساير قابليت ها | چاپ اولین برگه در 7.3 ثانیه , HP FastRes 1200 , سینی خروجی 100 برگی |
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 20 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 20 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 27 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: 4 کاره (پرینت, اسکن, کپی, فکس) سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهر افشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8.8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x1200 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) سرعت چاپ سياه و سفيد: 8 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 4 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 4800x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 15 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ جوهرافشان کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 14.5 برگ در دقیقه سرعت چاپ رنگی: 10.5 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 2400x9600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 18 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600 dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 23 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 600x600dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ لیزری کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 33 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200dpi شبکه بي سيم: دارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x600 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 40 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: FastRes 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 38 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 60 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
تکنولوژي چاپ: چاپ ليزري کاربري: تک کاره سرعت چاپ سياه و سفيد: 50 برگ در دقیقه رزولوشن چاپ: 1200x1200 dpi شبکه بي سيم: ندارد
| سازنده | اچ پی - Hp |
| ابعاد | 387 × 482 × 398ميليمتر |
| وزن | 9.1 کيلوگرم |
| تکنولوژي چاپ | چاپ لیزری |
| کاربري | 3 کاره (پرینت, اسکن, کپی) |
| سايز چاپ | A4 |
| سايز کاغذ قابل استفاده | A4 , A5 , A6 , B5 , JIS |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (laser, plain, photo, rough, vellum), envelopes, labels, cardstock, postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 60 تا 163 g/m² |
| ظرفيت سيني کاغذ | 150 برگ |
| قابليت تغذيه خودکار ADF | |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| سرعت چاپ سياه و سفيد | حداکثر 22 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600dpi × 600dpi |
| حافظه پرينتر | 128 مگابايت |
| پردازنده | 600 مگاهرتزی |
| توان کار ماهانه | 10.000 برگ - توصیه شده 150 تا 1500 برگ |
| زبان چاپ | PCLmS URF PWG |
| قابليت چاپ بر روي CD | |
| قابليت چاپ دو رو | |
| چاپ بدون حاشيه | |
| اسکنر | |
| رزولوشن اپتيکال اسکنر | 600 × 600 dpi رنگی - 1200 × 1200 dpi سیاهوسفید |
| سايز اسکن | 297 × 215.9 میلیمتر |
| قابليت تشخيص متن OCR | |
| کپي | |
| سرعت کپي سياه و سفيد | حداکثر 22 کپی در دقیقه |
| رزولوشن کپي | 600 × 600 dpi |
| بزرگنمايي کپي | 25 تا 400 درصد |
| حداکثر تعداد کپي Multi Copy | 99 |
| فکس | |
| نوع کارتريج يا تونر | HP 17A |
| کارکرد کارتريج مشکي | 1600 برگ , کارتریج موجود در بسته از نوع استارتر بوده و میزان کمتری چاپ میکند. |
| صفحه نمايش LCD | |
| نوع صفحه نمايش | ICON LCD |
| نوع پورت ارتباط به کامپيوتر | پورت USB 2.0 |
| کارت خوان | |
| چاپ مستقيم PictBridge | |
| شبکه بي سيم Wi-Fi | |
| ساير قابليت ها | چاپ اولین برگه در 7.3 ثانیه , HP FastRes 1200 , سینی خروجی 100 برگی |