New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Nokia 2
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 143.5 x 71.3 x 9.3 mm (5.65 x 2.81 x 0.37 in) |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| وزن دستگاه | 161 گرم |
| ساختار بدنه | Aluminum frame, plastic back |
| تراشه پردازنده | Qualcomm MSM8909v2 Snapdragon 212 |
| پردازنده ی مرکزی | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 304 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| نوع صفحه نمایش | LTPS IPS LCD capacitive touchscreen |
| صفحه نمایش رنگی | دارد |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1280x720 پیکسل |
| محافظت صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 294 ppi |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| حافظه داخلی | 8 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | up to 128 GB |
| مقدار RAM | 1 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| بلوتوث | 4.1, A2DP, LE |
| فنآوری مکانیابی | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| دوربین | دارد |
| رزولوشن دوربین | 8.0 مگاپیکسل |
| فلش | LED flash |
| فوکوس اتوماتیک | دارد |
| سایر قابلیتهای دوربین | Geo-tagging, touch focus |
| دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| سیستم عامل | Android |
| حسگرها | Accelerometer, proximity, compass |
| باتری قابل تعویض | ندارد |
| مشخصات باتری | Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery |
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت پردازنده: Mediatek MT6737 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 8 مگاپيکسل اندازه: 5.0 اينچ - 294 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 2650 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 16 مگابايت دوربین: 2 مگاپيکسل اندازه: 2.8 اينچ - 143 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 1200 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت دوربین: 2 مگاپيکسل اندازه: 2.4 اينچ -167 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 1200 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: VGA اندازه: 2.4 اينچ - 167 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 1020 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت دوربین: VGA اندازه: 2.4 اينچ - 137 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 1020 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: تک سيم کارت حافظه داخلی: 8 مگابايت دوربین: ندارد اندازه: 1.4 اينچ - 129 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 800 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت پردازنده: Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 13 مگاپيکسل اندازه: 5.2 اينچ - 282 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 3000 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت پردازنده: Snapdragon 430 MSM8937 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 32 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 3 گيگابايت دوربین: 16 مگاپيکسل اندازه: 5.5 اينچ - 401 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 3000 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 Chpset اندازه: 5.3 اینچ حافظه رم : 4 گیگابایت دوربین: دوگانه 13 مگاپیکسل + 13 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید Nougat 7.1 باتری: لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 3090 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 اندازه: 5.5 اینچ حافظه داخلی: 128 گیگابایت حافظه رم: 6 گیگابایت دوربین: دوگانه 12+13 مگاپیکسل باتری: 3260 میلی آمپر
پردازنده: Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 اندازه: 6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 گیگابایت حافظه رم: 4 گیگابایت دوربین: دوگانه 13+12 مگاپیکسل باتری: 3800 میلی آمپر
پردازنده: Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 اندازه: 5.5 اینچ حافظه داخلی: 32 گیگابایت حافظه رم: 3 گیگابایت دوربین: 16 مگاپیکسل باتری: 3000 میلی آمپر
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 143.5 x 71.3 x 9.3 mm (5.65 x 2.81 x 0.37 in) |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| وزن دستگاه | 161 گرم |
| ساختار بدنه | Aluminum frame, plastic back |
| تراشه پردازنده | Qualcomm MSM8909v2 Snapdragon 212 |
| پردازنده ی مرکزی | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 304 |
| حافظه داخلی | 8 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | up to 128 GB |
| مقدار RAM | 1 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| صفحه نمایش لمسی | |
| نوع صفحه نمایش | LTPS IPS LCD capacitive touchscreen |
| صفحه نمایش رنگی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1280x720 پیکسل |
| محافظت صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 294 ppi |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| بلوتوث | 4.1, A2DP, LE |
| فنآوری مکانیابی | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| دوربین | |
| رزولوشن دوربین | 8.0 مگاپیکسل |
| فلش | LED flash |
| فوکوس اتوماتیک | |
| سایر قابلیتهای دوربین | Geo-tagging, touch focus |
| دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل |
| بلندگو | |
| جک 3.5 میلیمتری صدا |
| سیستم عامل | Android |
| حسگرها | Accelerometer, proximity, compass |
| باتری قابل تعویض | |
| مشخصات باتری | Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery |