New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Nokia 6.1 2018 - 32GB
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| تراشه پردازنده | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 |
| پردازنده ی مرکزی | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 508 |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1080 x 1920 pixels |
| محافظت صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| حافظه داخلی | 32 گیگابایت |
| مقدار RAM | 3 گیگابایت |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| دوربین | دارد |
| رزولوشن دوربین | 16.0 مگاپیکسل |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | 8.1 (Oreo) |
| باتری قابل تعویض | ندارد |
| مشخصات باتری | Li-Ion 3000 mAh battery |
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت پردازنده: Mediatek MT6737 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 8 مگاپيکسل اندازه: 5.0 اينچ - 294 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 2650 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 16 مگابايت دوربین: 2 مگاپيکسل اندازه: 2.8 اينچ - 143 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 1200 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت دوربین: 2 مگاپيکسل اندازه: 2.4 اينچ -167 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 1200 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: VGA اندازه: 2.4 اينچ - 167 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 1020 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت دوربین: VGA اندازه: 2.4 اينچ - 137 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 1020 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: تک سيم کارت حافظه داخلی: 8 مگابايت دوربین: ندارد اندازه: 1.4 اينچ - 129 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 800 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت پردازنده: Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 13 مگاپيکسل اندازه: 5.2 اينچ - 282 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 3000 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سيم کارت پردازنده: Snapdragon 430 MSM8937 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 32 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 3 گيگابايت دوربین: 16 مگاپيکسل اندازه: 5.5 اينچ - 401 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 3000 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 Chpset اندازه: 5.3 اینچ حافظه رم : 4 گیگابایت دوربین: دوگانه 13 مگاپیکسل + 13 مگاپیکسل سیستم عامل: اندروید Nougat 7.1 باتری: لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 3090 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8909v2 Snapdragon 212 ظرفیت حافظه داخلی: 8 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 1 گيگابايت دوربین: 8 مگاپيکسل اندازه: 5.0 اينچ - 294 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 4100 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 اندازه: 5.5 اینچ حافظه داخلی: 128 گیگابایت حافظه رم: 6 گیگابایت دوربین: دوگانه 12+13 مگاپیکسل باتری: 3260 میلی آمپر
پردازنده: Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 اندازه: 6.0 اینچ حافظه داخلی: 64 گیگابایت حافظه رم: 4 گیگابایت دوربین: دوگانه 13+12 مگاپیکسل باتری: 3800 میلی آمپر
| تراشه پردازنده | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 |
| پردازنده ی مرکزی | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 508 |
| حافظه داخلی | 32 گیگابایت |
| مقدار RAM | 3 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1080 x 1920 pixels |
| محافظت صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| دوربین | |
| رزولوشن دوربین | 16.0 مگاپیکسل |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | 8.1 (Oreo) |
| باتری قابل تعویض | |
| مشخصات باتری | Li-Ion 3000 mAh battery |