New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

HTC 10
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| تعداد سیم کارت | تک سيم کارت |
| ابعاد دستگاه | 145.9x71.9x9 میلی متر |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | سایز نانو (8.8 × 12.3 میلیمتر) |
| وزن دستگاه | 161 گرم |
| تراشه پردازنده | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 |
| پردازنده ی مرکزی | Dual-core 2.15 GHz Kryo & dual-core 1.6 GHz Kryo |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 530 |
| صفحه نمایش لمسی | صفحه نمایش لمسی خازنی Super LCD5 |
| نوع صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| صفحه نمایش رنگی | دارد |
| اندازه صفحه نمایش | 5.2 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1440x2560 پیکسل |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 565 پیکسل در هر اینچ |
| حافظه داخلی | 32/64 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | تا 256 گیگابایت |
| مقدار RAM | 4 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| دوربین | دارد |
| رزولوشن دوربین | 12.0 مگاپیکسل |
| فلش | dual-LED |
| فوکوس اتوماتیک | دارد |
| سایر قابلیتهای دوربین | 1/2.3 اندازه سنسور, 1.55µm اندازه پیکسل, ثبت اطلاعات مکانی (geo-tagging), فوکوس لمسی (touch focus), تشخیص چهره, تصویربرداری HDR, پانوراما |
| دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل, f/1.8, 23mm, OIS, فوکوس اتوماتیک, 1.34 µm اندازه پیکسل, 1080p, تصویربرداری HDR |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | v6.0.1 (Marshmallow) |
| حسگرها | Fingerprint, شتاب سنج, ژیروسکوپ, حسگر مجاورتی, قطب نما |
| باتری قابل تعویض | ندارد |
| مشخصات باتری | Li-Ion 3000 mAh battery |
تعداد سیم کارت: یک سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 3 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین : 20 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: یک سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 3 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین : 20 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 3 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین : 20 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: یک سیم کارته حافظه داخلی: 16 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 2گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین : 13 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارت حافظه داخلی: 16 گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 2 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین : 13.0 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 16 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 2 گیگابایت شبکه های ارتباطی: 2G ، 3G ، 4G دوربین : 8 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: یک سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی:16 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 2 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین : 13 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت : دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی : 16 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 2 گیگابایت شبکه های ارتباطی: 2G ، 3G ، 4G دوربین : 13.0 مگاپیکسل
تعداد سيم كارت : يك سيم كارته ظرفيت حافظه داخلي : 8 گیگابایت ظرفيت حافظه رم : 1 گيگابايت شبكه هاي ارتباطي : 3G ، 2G ، 4G دوربين : 13.0 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارتهحافظه داخلی: 16 گیگابایتحافظه رم : 1.5 گیگابایتشبکه های ارتباطی: 2G، 3Gدوربین: 13.0 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارتهحافظه داخلی: 8 گیگابایتحافظه رم : 1 گیگابایتشبکه های ارتباطی: 2G، 3Gدوربین: 13.0 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 128 گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 6 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین: 12 مگاپیکسل صفحه نمایش: 5.5 اینچ
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 64 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 4 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین : 12 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: تک سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 3 گیگابایت شبکه های ارتباطی : شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین: 16 مگاپیکسل صفحه نمایش: 5.5 اینچ
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 64 گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین: 20 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: تک سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 16 گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 2 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین: 13 مگاپیکسل صفحه نمایش: 5.0 اینچ
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 3 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین: 13 مگاپیکسل صفحه نمایش: 5.5 اینچ
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 2 گیگابایت شبکه های ارتباطی: شبکه 2G ، 3G ، 4G دوربین: 4.0 مگاپيکسل صفحه نمایش: 5.0 اینچ
پردازنده: Qualcomm MSM8952 Snapdragon 617 اندازه: 5.0 اينچ حافظه رم: 3 گيگابايت دوربین: 13.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Marshmallow 6.0 باتری: لیتیوم-یون 2150 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm Snapdragon 400 MSM8928 اندازه: 5.0 اينچ حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 13.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Marshmallow 6.0 باتری: لیتیوم-یون 2200 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm Snapdragon 400 اندازه: 5.5 اينچ حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 13.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Marshmallow 6.0 باتری: لیتیوم-یون 2700 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Mediatek MT6795 اندازه: 5.2 اينچ حافظه رم: 3 گيگابايت دوربین: 20.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Lollipop 5.0 باتری: لیتیوم-پلیمر 2840 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Mediatek MT6755 Helio P10 اندازه: 5.2 اينچ حافظه رم: 4 گيگابايت دوربین: 16.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Marshmallow 6.0 باتری: لیتیوم-یون 2500 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm Snapdragon 400 اندازه: 5.0 اينچ حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 13.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Marshmallow 6.0 باتری: لیتیوم-یون 2200 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Mediatek MT6753 اندازه: 5.5 اينچ حافظه داخلی: 16 , 32 گیگابایت حافظه رم: 2 , 3 گيگابايت دوربین: 13.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Lollipop 5.1 باتری: لیتیوم-یون 2800 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 اندازه: 6.0اينچ حافظه داخلی: 64 , 128 گیگابایت حافظه رم: 4 , 6 گيگابايت دوربین: 12.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Oreo 8.0 باتری: لیتیوم-یون 3930 میلیآمپر ساعت
| تعداد سیم کارت | تک سيم کارت |
| ابعاد دستگاه | 145.9x71.9x9 میلی متر |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | سایز نانو (8.8 × 12.3 میلیمتر) |
| وزن دستگاه | 161 گرم |
| تراشه پردازنده | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 |
| پردازنده ی مرکزی | Dual-core 2.15 GHz Kryo & dual-core 1.6 GHz Kryo |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 530 |
| حافظه داخلی | 32/64 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | تا 256 گیگابایت |
| مقدار RAM | 4 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| صفحه نمایش لمسی | صفحه نمایش لمسی خازنی Super LCD5 |
| نوع صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| صفحه نمایش رنگی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.2 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1440x2560 پیکسل |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 565 پیکسل در هر اینچ |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| Wi-Fi | |
| بلوتوث |
| دوربین | |
| رزولوشن دوربین | 12.0 مگاپیکسل |
| فلش | dual-LED |
| فوکوس اتوماتیک | |
| سایر قابلیتهای دوربین | 1/2.3 اندازه سنسور, 1.55µm اندازه پیکسل, ثبت اطلاعات مکانی (geo-tagging), فوکوس لمسی (touch focus), تشخیص چهره, تصویربرداری HDR, پانوراما |
| دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل, f/1.8, 23mm, OIS, فوکوس اتوماتیک, 1.34 µm اندازه پیکسل, 1080p, تصویربرداری HDR |
| بلندگو | |
| جک 3.5 میلیمتری صدا |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | v6.0.1 (Marshmallow) |
| حسگرها | Fingerprint, شتاب سنج, ژیروسکوپ, حسگر مجاورتی, قطب نما |
| باتری قابل تعویض | |
| مشخصات باتری | Li-Ion 3000 mAh battery |