New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Asus Zoom ZX550
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف

ایسوس پردازنده ای که در دل این مدل قرار داده است z3580 نام داردکه ساخت شرکت اینتل است. این پردازنده، 4 هسته با فرکانس 2.3 گیگاهرتز دارد. عملکرد این پردازنده در کنار 4 گیگابایت حافظه ی رمی که در کنار آن قرار گرفته است فوق العاده است. و شما را در اجرای هیچ برنامه و بازی معطل نمی کند. برای حافظه ی داخلی 64 گیگابایت حافظه در نظر گرفته شده است. در صورتی که این میزان حافظه پاسخگوی نیاز شما نباشد می توانید تا 128 گیگابایت از حافظه ی جانبی استفاده کنید. این مدل از OTGنیز پشتیبانی می کند.
صفحه نمایش 5.5 اینچی Zoom از نوع IPS است . این صفحه نمایش تصاویر را با کیفیت Full HD نمایش می دهد. وضوح Full HD برای صفحه نمایش یک گوشی هوشمند فوق العاده است و چیزی بیشتر از حد مورد نیاز کاربر است. در هر اینچ 400 پیکسل قرار دارد. میزان روشنای صفحه نمایش خوب است. در هر محیطی با هر میزان روشنایی که قرار داشته باشید به راحتی می توانید محتوای صفحه نمایش را مشاهده کنید و چیزی را از دست نمی دهید.

فریم اطراف zoom از آلومینیوم است. فریم آلومینیومی علاوه بر اینکه مقاومت گوشی را در برابر ضربه تضمین می کند باعث زیبا تر شدن و خوش دست شدن آن نیز شده است. ایسوس مثل سایر برنده ها قاب پشتی را از پلاستیک یا فلز نساخته است جنس قاب پشتی از چرم است و روی آن یک لنز بزرگ دوربین قرار دارد. لنز دوربین مقداری برآمدگی دارد، ایسوس برای رفع این ایراد و جلوگیری از سر خوردن گوشی زمانی که بر روی سطحی گذاشته می شود نوار برجسته ای را در قسمت قاب پشتی به کار برده است. این نوار باعث ثابت ماندن گوشی می شود. درگاه سیم کارت و کارت حافظه در زیر این قاب قرار دارد.
نقطه قوت Zoom دوربین آن است. در این مدل یک دوربین 13مگاپیکسلی با 3 برابر زوم اپیتیکال به کار رفته است. لنز این دوربین از 10 بخش تشکیل شده است. تصاویری که با این دوربین ثبت می شوند فوق العاده هستند. در کنار آن یک فلاش دوگانه نیز قرار گرفته است. وجود این فلش باعث می شود در محیط هایی با شرایط نوری کم نیز بتوانید تصاویر شفافی را ثبت نمایید. در کنار سخت افزار قوی ایسوس امکانات نرم افزاری مناسبی نیز برای Zoom در نظر گرفته است. ثبت اطلاعات مکانی، فوکوس لمسی، تشخیص چهره، پانوراما، HDR از دیگر ویژگی های این دوربین پیشرو است. شما می توانید با کیفیت 1080p و با سرعت 30 فریم در ثانیه توسط این دوربین فیلم برداری کنید. وضح دوربین دوم 5 مگاپیکسل است و اندازه گشادی دهانه دیافراگم برابر f2.0 است. این سخت افزار در کنار امکانات نرم افزاری ای که برای آن تعبیه شده است، این امکان را برای شما فراهم می سازد که بتوانید سلفی های زیبایی را از خود ثبت کنید.

یک باتری 3000 میلی آمپری از نوع لیتیوم پلیمری برای Zoom در نظر گرفته شده است. این میزان برای یک صفحه نمایش 5.5 اینچی مناسب است. در صورتی که به طور مداوم از گوشی استفاده کنید با یک بار شارژ کامل دیگر لازم نیست تا پایان روز گوشیتان را به شارژ متصل کنید. نکته ی مهم و جالب این گوشی مجهز بودن آن به قابلیت شارژ سریع است. این مدل علاوه بر این که مدت زمان زیادی می تواند شارژ مورد نیازتان را تامین کند باتری آن نیز سریع شارژ می شود و شما را معطل نمی کند.
چنانچه تمایل داشته باشید از صفحه خرید اقساطی موبایل نیز دیدن فرمایید.
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 6.26x3.10x0.47 اینچ |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | میکرو سیم کارت |
| وزن دستگاه | 185 گرم |
| تراشه پردازنده | Intel |
| نوع پردازنده | Atom Z3580 |
| پردازنده ی مرکزی | Quad-core |
| فرکانس پردازنده ی مرکزی | 2.3 GHz |
| پردازنده گرافیکی | PowerVR G6430 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| نوع صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی خازنی IPS |
| صفحه نمایش رنگی | دارد |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| فن آوری صفحه نمایش | خازنی IPS |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1080x1920 پیکسل |
| محافظت صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 400 پیکسل در هر اینچ |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | 128 گیگابایت |
| مقدار RAM | 4 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| فنآوریهای ارتباطی | GPRS , EDGE , Wi-Fi , بلوتوث |
| Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| فنآوری مکانیابی | دارد |
| دوربین | دارد |
| رزولوشن دوربین | 13.0 مگاپیکسل |
| فلش | Dual LED |
| فوکوس اتوماتیک | دارد |
| سایر قابلیتهای دوربین | ثبت اطلاعات مکانی (geo-tagging), فوکوس لمسی (touch focus), تشخیص چهره, پانوراما, تصویربرداری HDR |
| دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | 5.0 |
| پشتیبانی از زبان فارسی | دارد |
| منوی فارسی | دارد |
| دفترچه تلفن | دارد |
| حسگرها | شتاب سنج, ژیروسکوپ, حسگر مجاورتی, قطب نما |
| مشخصات باتری | Li-Po 3000 mAh battery |
پردازنده : octa-core Cortex-A53 رم: 2 گیگابایت اندازه: 5.5 اینچ دوربین: 13 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید 5.0 باتری: 3000 میلی آمپر
پردازنده : Octa-core Cortex-A53 رم: 2 گیگابایت اندازه: 5.5 اینچ دوربین: 13 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید 5.0 باتری: 3000 میلی آمپر
تعداد سیم کارت : دو سیم کارت ظرفیت حافظه داخلی : 16 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 2 گیگابایت شبکه های ارتباطی : 2G , 3G دوربین : 8 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت : دو سیم کارتهظرفیت حافظه داخلی: 8 گیگابایتظرفیت حافظه رم : 1 گیگابایتشبکه های ارتباطی : 2G ، 3G ، دوربین : 5 مگاپیکسل
پردازنده : Quad-core 1.8 GHz رم: 4 گیگابایت اندازه: 5.5 اینچ دوربین: 13 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید 5.0 باتری: داخلی 3000 میلی آمپر
پردازنده : Quad-core 1.8 GHz رم: 2 گیگابایت اندازه: 5.5 اینچ دوربین: 13 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید 5.0 باتری: 3000 میلی آمپر
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته پردازنده: Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 256 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 6 گيگابايت دوربین: 23 مگاپيکسل اندازه: 5.7 اينچ - 386 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 3000 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته پردازنده: Intel Atom Z3580 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 64 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 4 گيگابايت دوربین: 13 مگاپيکسل اندازه: 5.5 اينچ - 403 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 3000 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته پردازنده: Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 32 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 3 گيگابايت دوربین: 16 مگاپيکسل اندازه: 5.5 اينچ - 401 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 4100 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته پردازنده: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 13 مگاپيکسل اندازه: 5.0 اينچ - 294 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 2650 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته پردازنده: Qualcomm MSM8212 Snapdragon 200 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 8 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 1 گيگابايت دوربین: 5 مگاپيکسل اندازه: 4.5 اينچ - 218 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 2070 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته پردازنده: Mediatek MT6580 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 16 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 8 مگاپيکسل اندازه: 5.0 اينچ - 294 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 2070 میلیآمپر ساعت
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته پردازنده: Intel Atom Z3580 Chipset ظرفیت حافظه داخلی: 64 گيگابايت ظرفیت حافظه رم: 4 گيگابايت دوربین: 13 مگاپيکسل اندازه: 5.5 اينچ - 400 پيکسل بر هر اينچ شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 3000 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 اندازه: 5.5 اينچ حافظه رم: 4 گيگابايت دوربین: 16.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Nougat 7.0 باتری: لیتیوم-یون 3000 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 اندازه: 5.2 اينچ حافظه رم: 2 گيگابايت دوربین: 13.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Nougat 7.0 باتری: لیتیوم-پلیمر 4100 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 اندازه: 5.5 اينچ حافظه رم: 3 گيگابايت دوربین: 13.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Nougat 7.1 باتری: لیتیوم-پلیمر 5000 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Intel Atom Z2520 اندازه: 4.0 اينچ حافظه رم: 1 گيگابايت دوربین: 5.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Jelly Bean 4.3 باتری: لیتیوم-یون 1600 میلیآمپر ساعت
پردازنده: Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 اندازه: 5.5 اينچ حافظه رم: 4 گيگابايت دوربین: 16.0 مگاپيکسل سیستم عامل: Android Nougat 7.0 باتری: لیتیوم-یون 3000 میلیآمپر ساعت
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 6.26x3.10x0.47 اینچ |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | میکرو سیم کارت |
| وزن دستگاه | 185 گرم |
| تراشه پردازنده | Intel |
| نوع پردازنده | Atom Z3580 |
| پردازنده ی مرکزی | Quad-core |
| فرکانس پردازنده ی مرکزی | 2.3 GHz |
| پردازنده گرافیکی | PowerVR G6430 |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | 128 گیگابایت |
| مقدار RAM | 4 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| صفحه نمایش لمسی | |
| نوع صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی خازنی IPS |
| صفحه نمایش رنگی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| فن آوری صفحه نمایش | خازنی IPS |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1080x1920 پیکسل |
| محافظت صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 400 پیکسل در هر اینچ |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| فنآوریهای ارتباطی | GPRS , EDGE , Wi-Fi , بلوتوث |
| Wi-Fi | |
| بلوتوث | |
| فنآوری مکانیابی |
| دوربین | |
| رزولوشن دوربین | 13.0 مگاپیکسل |
| فلش | Dual LED |
| فوکوس اتوماتیک | |
| سایر قابلیتهای دوربین | ثبت اطلاعات مکانی (geo-tagging), فوکوس لمسی (touch focus), تشخیص چهره, پانوراما, تصویربرداری HDR |
| دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل |
| بلندگو | |
| جک 3.5 میلیمتری صدا |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | 5.0 |
| پشتیبانی از زبان فارسی | |
| منوی فارسی | |
| دفترچه تلفن |
| حسگرها | شتاب سنج, ژیروسکوپ, حسگر مجاورتی, قطب نما |
| مشخصات باتری | Li-Po 3000 mAh battery |