New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Lenovo IdeaPad 110 - 15ACL
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| ابعاد | 22.9 × 265 × 378 میلیمتر |
| وزن | 2.2 کیلوگرم |
| پردازنده | AMD |
| سری پردازنده | Carrizo |
| مدل پردازنده | E1-7010 |
| فرکانس پردازنده | 1.35 GHz |
| حافظه Cache | 2 مگابایت |
| حافظه RAM | 4 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR3 |
| حافظه داخلی | 500GB |
| نوع حافظه داخلی | هارد دیسک |
| مشخصات حافظه داخلی | 5400RPM |
| پردازنده گرافیکی | AMD |
| مدل پردازنده گرافیکی | Radeon |
| حافظه پردازنده گرافیکی | 4GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | 1366x768 |
| صفحه نمایش مات | ندارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| درایو نوری | DVD-RW |
| توضیحات درایو نوری | Built_in DVD Recordable Drive |
| وب كم | دارد |
| توضیحات وبکم | 0.3 مگاپیکسل |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای داخلی استریو دالبی |
| کیبورد با نور پس زمینه | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| کارت خوان ( Reader ) | دارد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | 802.11ac |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | 10/100M |
| پورت VGA | دارد |
| پورت HDMI | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 1 |
| پورت USB Type-C | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ندارد |
| پورت Serial | ندارد |
| طبقهبندی | کاربری عمومی |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| شارژدهی باتری | 3:00 ساعت |
| توضیحات باتری | باتری لیتیوم-یون با ظرفیت 24 واتساعت |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| نسخه سیستم عامل | DOS |
سري پردازنده مرکزی : Intel Core i3ظرفيت حافظه رم: 4 گیگابایتظرفيت حافظه داخلی : 500 گيگابايتظرفيت پردازنده گرافیکی : 2 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی : Celeron ظرفيت حافظه رم : 4 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی : 500گیگابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی : HD Graphics
سري پردازنده مرکزی :Core i5 ظرفيت حافظه رم : 4 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی : 500 گیگابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی : 2 گيگابايت
سری پردازنده: Bristol Ridge حافظه کش: 2 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon 530M GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت , 128 SSD مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Stoney Ridge حافظه کش: 2 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 12 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: دو ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon 530M GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 12 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: دو ترابايت مدل پردازنده گرافيکي:GeForce 920M حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Stoney Ridge حافظه کش: 2 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon 530M GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 920MX GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافيکي:Radeon R5 M330 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافيکي: Intel حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: HD Graphics
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 2 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940M حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon R5 M530 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon R5 M530 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Pentium حافظه کش: 2 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 920M حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 920MX GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 6 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce MX150 DDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 12 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 2 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 920M حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 920M حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 8 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1TR+128SSD مدل پردازنده گرافيکي: GeForce MX150 GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940M حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Celeron حافظه کش: 2 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافيکي: Intel حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: HD Graphics 520
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 8 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابایت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce MX150 GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Bristol Ridge حافظه کش: 1 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon R2 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: Radeon R2 Graphics
سری پردازنده: Bristol Ridge حافظه کش: 1 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon 530M GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 920MX GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 8 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 16 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 2 ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 150MX GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 920M حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Pentium حافظه کش: 2 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 500 گیگابايت مدل پردازنده گرافيکي: Intel حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: HD Graphics
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Intel حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: HD Graphics 620
| ابعاد | 22.9 × 265 × 378 میلیمتر |
| وزن | 2.2 کیلوگرم |
| پردازنده | AMD |
| سری پردازنده | Carrizo |
| مدل پردازنده | E1-7010 |
| فرکانس پردازنده | 1.35 GHz |
| حافظه Cache | 2 مگابایت |
| حافظه RAM | 4 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR3 |
| حافظه داخلی | 500GB |
| نوع حافظه داخلی | هارد دیسک |
| مشخصات حافظه داخلی | 5400RPM |
| پردازنده گرافیکی | AMD |
| مدل پردازنده گرافیکی | Radeon |
| حافظه پردازنده گرافیکی | 4GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | 1366x768 |
| صفحه نمایش مات | |
| صفحه نمایش لمسی |
| درایو نوری | DVD-RW |
| توضیحات درایو نوری | Built_in DVD Recordable Drive |
| وب كم | |
| توضیحات وبکم | 0.3 مگاپیکسل |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای داخلی استریو دالبی |
| کیبورد با نور پس زمینه | |
| حسگر اثر انگشت | |
| کارت خوان ( Reader ) | |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | 802.11ac |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | 10/100M |
| پورت VGA | |
| پورت HDMI | |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 1 |
| پورت USB Type-C | |
| پورت Thunderbolt | |
| پورت Serial |
| طبقهبندی | کاربری عمومی |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| شارژدهی باتری | 3:00 ساعت |
| توضیحات باتری | باتری لیتیوم-یون با ظرفیت 24 واتساعت |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| نسخه سیستم عامل | DOS |