New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

ASUS N580VD - FJ302 - i7 - 16GB - 2TR+256GB SSD - 4GB
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| ابعاد | 19.2 × 256 × 380 ميليمتر |
| وزن | 1.9 کيلوگرم |
| پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده | 7700HQ |
| فرکانس پردازنده | 2.80GHz up to 3.80GHz |
| حافظه Cache | 6 مگابایت |
| حافظه RAM | 16 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| حافظه داخلی | 2TR+256SSD |
| نوع حافظه داخلی | حافظههاي هيبريدي |
| پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce GTX 1050 |
| حافظه پردازنده گرافیکی | 4GB |
| اندازه صفحه نمایش | "15.6 |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | UHD|3840x2160 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| درایو نوری | ندارد |
| وب كم | دارد |
| توضیحات وبکم | HD Web Camera |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای داخلی استریو با فناوری SonicMaster ساخت کمپانی Harman Kardon |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| کارت خوان ( Reader ) | دارد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | 802.11ac |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | 10/100/1000 |
| پورت VGA | ندارد |
| پورت HDMI | دارد |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 2 |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت Thunderbolt | ندارد |
| پورت Serial | ندارد |
| طبقهبندی | کاربري مالتيمديا , کاربري عمومي |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| توضیحات باتری | باتری لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 47 واتساعت |
| سیستم عامل | Microsoft Windows 10 |
| امکانات دیگر | مجهز به یک پورت USB Type-C با قابلیت پشتیبانی از DisplayPort و انتقال داده تا سرعت 5 گیگابایت در ثانیه بلوتوث نسخه 4.2 قابلیت شارژ سریع 60 درصد در 49 دقیقه |
| اقلام همراه لپ تاپ | کیف و ماوس لمسی |
سري پردازنده مركزي : Intel Core i7 ظرفیت حافظه رم : 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 1ترابایتظرفیت پردازنده گرافیکی: 2گیگابایت
سري پردازنده مركزي : Intel Core i7 ظرفیت حافظه رم : 12 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 1TR+128SSDظرفیت پردازنده گرافیکی: 4 گيگابايت
سري پردازنده مركزي : Intel Core i5 ظرفیت حافظه رم : 12گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 1ترابایت ظرفیت پردازنده گرافیکی: 2 گيگابايت اندازه : 14 اینچ
سري پردازنده مرکزی Intel Core i3 ظرفيت حافظه رم : 4 گيگابايت ظرفیت حافظه داخلی : 500 گیگابایت پردازنده گرافیکی 1 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی : Core i7 ظرفيت حافظه رم : 8 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی : 2 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی : 4 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی : Intel Core i7 ظرفيت حافظه رم : 8 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی : یک ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی : 2 گيگابايت
سری پردازنده مرکزی : Intel Core i7ظرفیت حافظه داخلی : 1 ترابايت + 8SSDظرفیت حافظه رم : 8 گیگابایتظرفیت پردازنده گرافیکی :2 گیگابایت
سري پردازنده مركزي : Core i5 ظزفیت حافظه رم : 6گیگابایتظرفیت حافظه داخلی : 1 ترابايتپردازنده گرافیکی: 2گيگابايت
سري پردازنده مركزي : Intel Core i7 ظزفیت حافظه رم : 12 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 1 ترابايت پردازنده گرافیکی: 2 گيگابايت
سري پردازنده مركزي : Core i5 ظرفيت حافظه رم : 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلی : 1 ترابايت ظرفيت پردازنده گرافیکی : 1 گيگابايت
سري پردازنده مركزي: Intel Core i3 ظزفیت حافظه رم : 4 گیگابایتظرفیت حافظه داخلی :1ترابايتپردازنده گرافیکی: 2 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی : Core i5 ظرفيت حافظه رم : 4 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی : 1ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی : 1گیگابایت
سري پردازنده مركزي: Intel Core i3 ظزفیت حافظه رم : 4گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 1 ترابایت پردازنده گرافیکی: 2گيگابايت
سری پردازنده مرکزی:Core i7 ظرفیت حافظه رم: 8گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی:1 ترابایت ظرفیت پردازنده ی گرافیکی: 4 گیگابایت
سري پردازنده مركزي : Core i7 ظرفیت حافظه رم : 4گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 1ترابایت ظرفیت پردازنده گرافیکی: 2گیگابایت
سري پردازنده مركزي : Celeron ظرفيت حافظه رم : 4گیگابایتظرفيت حافظه داخلی :500گیگابایتظرفيت پردازنده گرافیکی :HD Graphics
سري پردازنده مركزي : Core i5 ظزفیت حافظه رم : 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 512SSD پردازنده گرافیکی: HD Graphics 615
سري پردازنده مركزي : Core i7 ظزفیت حافظه رم : 12 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 2 ترابايت + 128SSD پردازنده گرافیکی: 4 گيگابايت
سري پردازنده مركزي : Core i7 ظرفیت حافظه رم : 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 1 ترابايت پردازنده گرافیکی: 2 گيگابايت
سري پردازنده مركزي : Core i7 ظزفیت حافظه رم : 16 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 2 ترابايت پردازنده گرافیکی: 4گيگابايت
سري پردازنده مركزي : Intel Core i7 ظزفیت حافظه رم : 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی : 1TR+128 SSD پردازنده گرافیکی: 4 گيگابايت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 6 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 16 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: دو ترابايت , 256SSD مدل پردازنده گرافيکي: GeForce GTX 1050 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 6 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 16 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: يک ترابايت, 512SSD مدل پردازنده گرافيکي: GeForce GTX 1050 DDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 6 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 12 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت، 128SSD مدل پردازنده گرافيکي: GeForce GTX 1060 DDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 6 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 6 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 16 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: دو ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce GTX 1050 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 6 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce GTX 950M GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Quad Core حافظه کش: 2 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 16 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: دو ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon RX 460 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Quad Core حافظه کش: 2 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: Radeon RX 460 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GTX 940MX GDDR5 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 12 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي:GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
| ابعاد | 19.2 × 256 × 380 ميليمتر |
| وزن | 1.9 کيلوگرم |
| پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده | 7700HQ |
| فرکانس پردازنده | 2.80GHz up to 3.80GHz |
| حافظه Cache | 6 مگابایت |
| حافظه RAM | 16 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| حافظه داخلی | 2TR+256SSD |
| نوع حافظه داخلی | حافظههاي هيبريدي |
| پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce GTX 1050 |
| حافظه پردازنده گرافیکی | 4GB |
| اندازه صفحه نمایش | "15.6 |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | UHD|3840x2160 |
| صفحه نمایش مات | |
| صفحه نمایش لمسی |
| درایو نوری | |
| وب كم | |
| توضیحات وبکم | HD Web Camera |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای داخلی استریو با فناوری SonicMaster ساخت کمپانی Harman Kardon |
| کیبورد با نور پس زمینه | |
| حسگر اثر انگشت | |
| کارت خوان ( Reader ) | |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | 802.11ac |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | 10/100/1000 |
| پورت VGA | |
| پورت HDMI | |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 2 |
| پورت USB Type-C | |
| پورت Thunderbolt | |
| پورت Serial |
| طبقهبندی | کاربري مالتيمديا , کاربري عمومي |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| توضیحات باتری | باتری لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 47 واتساعت |
| سیستم عامل | Microsoft Windows 10 |
| اقلام همراه لپ تاپ | کیف و ماوس لمسی |
| امکانات دیگر | مجهز به یک پورت USB Type-C با قابلیت پشتیبانی از DisplayPort و انتقال داده تا سرعت 5 گیگابایت در ثانیه بلوتوث نسخه 4.2 قابلیت شارژ سریع 60 درصد در 49 دقیقه |