New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Acer E1-572G
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
بدنهی دستگاه کاملا از پلاستیک مات ساخته شده و استعداد کمی در جذب گرد و غبار و اثر انگشت دارد که این را میتوان یک مزیت بزرگ نسبت به بدنهی کاملا براق مدل های گذشته دانست. به علاوه ایسر توانسته ضخامت دستگاه را چیزی در حدود نیم سانتیمتر کم کند که این امر باعث شده تا حملونقل و جابجایی آنها راحت تر گردد. البته باریکتر شدن بدنه باعث شده تا سیستم خنککننده ضعیفتر شود و سطح دستگاه هنگام انجام محاسبات سنگین کاملا گرم و حتی کمی آزاردهنده گردد.

دومین تغییر بارز ایجاد شده، تعویض ارتقا پردازندهی مرکزی به نسل چهارم پردازندههای ولتاژ-پایین Intel Core با کد Haswell میباشد. این امر باعث شده تا مصرف انرژی سری E1-572 نسبت به E1-571 کمتر باشد که این امر به بهبود شارژدهی دستگاه کمک فراوانی میکند. همانند سایر لپتاپهای ساخت کمپانی ایسر، مدل هایی که در پایان نامشان، حرف G وجود دارد (E1-572G)، از کارت گرافیکی مجزا استفاده میکنند، که این مدل ها برای کسانی که کارهای گرافیکی سنگین انجام میدهند (مانند ویرایش عکس و ویدیو و یا اجرای بازیهای کامپیوتری) مناسبتر است.

لپتاب E1 را اگر در نگاه اول ببینید شاید به نظرتان بیاید که بدنه فلزی است. اما مانند سایر لپتابهای ایسر از بدنه پلاستیکی ساخته شده است. وزن 2.4 کیلوگرم و ابعاد 381 × 254 × 33 میلیمتر برای استفاده عمومی مناسب میباشد. قاب پشتی دارای لوگوی ایسر است که مات میباشد. لولاها نیز کاملا محکم بوده و از لرزش نمایشگر جلوگیری میکند.

ایسر در پورتها و اتصالات این سیستم کم نگذاشته و تمام پورتها را استفاده کرده است. این پورتها شامل درایو نوری، ورودی کابل شارژر, دو پورت USB 2.0, کارتخوان, قفل Kensington و همینطور پورتهای VGA و HDMI میباشد. تک پورت USB 3.0 و جک 3.5 میلی متری صوتی نیز در این لپتاپ تعبیه شده است. ایسر برای ارتباط بیسیم از وای فای استاندارد IEEE 802.11b/g/n و بلوتوث استفاده کرده است.
لپتاپ ایسر اسپایر E1-572G دارای کیبورد با کلیدهای بزرگ و مناسب برای تایپ است که مناسب افرادی است که در طول روز تایپ زیادی انجام میدهند. دکمه Num-Pad سرعت شما را در تایپ افزایش میدهد. در پایین کیبورد و زیر دکمه اسپیس تاچپد عریض وجد دارد که از حساسیت بالایی بهره میبرد و از چند لمس همزمان پشتیبانی میکند.
E1 از یک چیپ Core i5 4200U با فرکانس 1.6GHz تا 2.6 GHz بهره میبرد. وجود پردازنده گرافیکی AMD Radeon R7 M265 با حافظه 2 گیگابایتی از پس کارهای روزمره شما بر میآید. حافظه Cache نیز 3 گیگابایت و حافظه رم 4 گیگابایت میباشد.
باتری 4 سلولی لیتیم یونی با ظرفیت 2500 میلی آمپرساعت در آزمایشات انجام شده تا 4 ساعت در وبگردی شارژ میماند.
لپتاب E1 را اگر در نگاه اول ببینید شاید به نظرتان بیاید که بدنه فلزی است. اما مانند سایر لپتابهای ایسر از بدنه پلاستیکی ساخته شده است. وزن 2.4 کیلوگرم و ابعاد 381 × 254 × 33 میلیمتر برای استفاده عمومی مناسب میباشد. قاب پشتی دارای لوگوی ایسر است که مات میباشد. لولاها نیز کاملا محکم بوده و از لرزش نمایشگر جلوگیری میکند.
لپتاپ ایسر اسپایر E1-572G دارای کیبورد با کلیدهای بزرگ و مناسب برای تایپ است که مناسب افرادی است که در طول روز تایپ زیادی انجام میدهند. دکمه Num-Pad سرعت شما را در تایپ افزایش میدهد. در پایین کیبورد و زیر دکمه اسپیس تاچپد عریض وجد دارد که از حساسیت بالایی بهره میبرد و از چند لمس همزمان پشتیبانی میکند.

لپتاپ ایسر اسپایر E1-572G به نمایشگر 15.6 اینچی TFT با رزولوشن 1366×768 مجهز شده که زوایای دید افقی بهتری دارد. تعجب برانگیز است که ایسر از نمایشگر براق استفاده کرده!!! چرا که این سیستم با این وزن و ضخامت کم این امکان را به کاربر داده تا آن را براحتی حمل کند، اما وجود نمایشگر براق آن باعث میشود تا کاربر نتواند در زیر نور آفتاب از سیستم استفاده نماید.
وبکم بالای نمایشگر تصاویر مناسبی برای چتهای تصویری در اختیار شما قرار میدهد.
در زیر لبه جلویی چهار بلندگو جای خوش کردهاند که از معماری Dolby بهره میبرد. وجود این تکنولوژی به بهبود و ارتقای صدا کمک کرده و شما میتوانید حتی بدون هدفون به موزیک و فیلم با صدای عالی و با کیفیت گوش دهید.
از یک چیپ Core i5 4200U با فرکانس 1.6GHz تا 2.6 GHz بهره میبرد. وجود پردازنده گرافیکی AMD Radeon R7 M265 با حافظه 2 گیگابایتی از پس کارهای روزمره شما بر میآید. حافظه Cache نیز 3 گیگابایت و حافظه رم 4 گیگابایت میباشد.
باتری 4 سلولی لیتیم یونی با ظرفیت 2500 میلی آمپرساعت در آزمایشات انجام شده تا 4 ساعت در وبگردی شارژ میماند.
| ابعاد | 381 × 254 × 33 میلیمتر |
| وزن | 2.4 کیلوگرم |
| پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل پردازنده | 4200U |
| فرکانس پردازنده | 1.60GHz up to 2.60GHz |
| حافظه Cache | 3 مگابایت |
| حافظه RAM | 6 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR3 |
| حافظه داخلی | 1TR |
| نوع حافظه داخلی | هارد دیسک |
| مشخصات حافظه داخلی | 5400RPM |
| پردازنده گرافیکی | AMD |
| مدل پردازنده گرافیکی | Radeon R7 M265 |
| حافظه پردازنده گرافیکی | 2GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | 1366x768 |
| صفحه نمایش مات | ندارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| درایو نوری | DVD-RW |
| توضیحات درایو نوری | 8X DVD±RW DVD- RAM /±R/±RW |
| توضیحات وبکم | Crystal Eye |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای استریو داخلی |
| کیبورد با نور پس زمینه | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| کارت خوان ( Reader ) | دارد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
| پورت VGA | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 2 |
| پورت Thunderbolt | ندارد |
| پورت Serial | ندارد |
| طبقهبندی | کاربری مالتیمدیا , کاربری عمومی |
| نوع باتری | 4 سلولی |
| شارژدهی باتری | 4:00 ساعت |
| توضیحات باتری | لیتیوم-یون با ظرفیت 2500 میلی آمپرساعت |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| نسخه سیستم عامل | DOS |
| اقلام همراه لپ تاپ | کیف و ماوس |
سري پردازنده مرکزی:Intel Core i5 ظرفيت حافظه رم 8گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: یک ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی:2 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی:Intel Core i5 ظرفيت حافظه رم: 4گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 500گیگا بایت ظرفيت پردازنده گرافیکی:2گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i3 ظرفيت حافظه رم: 4گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 1 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی:2گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i7 ظرفيت حافظه رم: 16 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 2 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی: 4 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i7 ظرفيت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 2 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی: 4 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i5 ظرفيت حافظه رم: 8گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 1 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی: 2 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Pentiumظرفيت حافظه رم: 4 گیگابایتظرفيت حافظه داخلی: 500 گیگابایتظرفيت پردازنده گرافیکی: HD Graphics 405
سري پردازنده مرکزی: Intel Core i7 ظرفيت حافظه رم: 32 گیگابایتظرفيت حافظه داخلی: 2TR+256SSDظرفيت پردازنده گرافیکی: 8 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i7 ظرفيت حافظه رم: 32 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 2TR+256SSD ظرفيت پردازنده گرافیکی: 8 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i7 ظرفيت حافظه رم : 16 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 1TR+256SSDظرفيت پردازنده گرافیکی: 8 گيگابايت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 6 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce GTX 1050 DDR5 حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce GTX 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Celeron حافظه کش: 2 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافیک: Intel حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: HD Graphics 500
سری پردازنده: Pentium حافظه کش: 2 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 500 مگابایت مدل پردازنده گرافیک: Intel حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: HD Graphics 500
سری پردازنده: Pentium حافظه کش: 2 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافیک: Intel حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: HD Graphics 500
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: دو ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce GTX 1050 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي:یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 16 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
| ابعاد | 381 × 254 × 33 میلیمتر |
| وزن | 2.4 کیلوگرم |
| پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل پردازنده | 4200U |
| فرکانس پردازنده | 1.60GHz up to 2.60GHz |
| حافظه Cache | 3 مگابایت |
| حافظه RAM | 6 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR3 |
| حافظه داخلی | 1TR |
| نوع حافظه داخلی | هارد دیسک |
| مشخصات حافظه داخلی | 5400RPM |
| پردازنده گرافیکی | AMD |
| مدل پردازنده گرافیکی | Radeon R7 M265 |
| حافظه پردازنده گرافیکی | 2GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | 1366x768 |
| صفحه نمایش مات | |
| صفحه نمایش لمسی |
| درایو نوری | DVD-RW |
| توضیحات درایو نوری | 8X DVD±RW DVD- RAM /±R/±RW |
| توضیحات وبکم | Crystal Eye |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای استریو داخلی |
| کیبورد با نور پس زمینه | |
| حسگر اثر انگشت | |
| کارت خوان ( Reader ) | |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | |
| پورت VGA | |
| پورت HDMI | |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 2 |
| پورت Thunderbolt | |
| پورت Serial |
| طبقهبندی | کاربری مالتیمدیا , کاربری عمومی |
| نوع باتری | 4 سلولی |
| شارژدهی باتری | 4:00 ساعت |
| توضیحات باتری | لیتیوم-یون با ظرفیت 2500 میلی آمپرساعت |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| نسخه سیستم عامل | DOS |
| اقلام همراه لپ تاپ | کیف و ماوس |