New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Acer Aspire V15 Nitro VN7 - 592G - 7350
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| ابعاد | 29.2 × 256 × 382 میلیمتر |
| وزن | 2.39 کیلوگرم |
| پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل پردازنده | 5200U |
| فرکانس پردازنده | 2.20GHz up to 2.70 GHz |
| حافظه Cache | 3 مگابایت |
| حافظه RAM | 6 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR3 |
| حافظه داخلی | 1TR |
| نوع حافظه داخلی | هارد دیسک |
| مشخصات حافظه داخلی | 5400RPM |
| پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce GT 920M |
| حافظه پردازنده گرافیکی | 2GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | 1366x768 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| درایو نوری | DVD-RW |
| توضیحات درایو نوری | Super-Multi DVD |
| توضیحات وبکم | وب کم HD 720p |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای استریو داخلی |
| کیبورد با نور پس زمینه | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| کارت خوان ( Reader ) | دارد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
| پورت VGA | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| تعداد پورت USB 3.0 | 2 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 1 |
| پورت Thunderbolt | ندارد |
| پورت Serial | ندارد |
| طبقهبندی | کاربری مالتیمدیا |
| نوع باتری | 4 سلولی |
| شارژدهی باتری | 5:00 ساعت |
| توضیحات باتری | باتری لیتیوم-یون با ظرفیت 2500 میلیآمپرساعت |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| نسخه سیستم عامل | DOS |
| اقلام همراه لپ تاپ | کیف |
سري پردازنده مرکزی:Intel Core i5 ظرفيت حافظه رم 8گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: یک ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی:2 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی:Intel Core i5 ظرفيت حافظه رم: 4گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 500گیگا بایت ظرفيت پردازنده گرافیکی:2گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i3 ظرفيت حافظه رم: 4گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 1 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی:2گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i7 ظرفيت حافظه رم: 16 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 2 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی: 4 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i7 ظرفيت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 2 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی: 4 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i5 ظرفيت حافظه رم: 8گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 1 ترابایت ظرفيت پردازنده گرافیکی: 2 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Pentiumظرفيت حافظه رم: 4 گیگابایتظرفيت حافظه داخلی: 500 گیگابایتظرفيت پردازنده گرافیکی: HD Graphics 405
سري پردازنده مرکزی: Intel Core i7 ظرفيت حافظه رم: 32 گیگابایتظرفيت حافظه داخلی: 2TR+256SSDظرفيت پردازنده گرافیکی: 8 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i7 ظرفيت حافظه رم: 32 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 2TR+256SSD ظرفيت پردازنده گرافیکی: 8 گيگابايت
سري پردازنده مرکزی: Core i7 ظرفيت حافظه رم : 16 گیگابایت ظرفيت حافظه داخلی: 1TR+256SSDظرفيت پردازنده گرافیکی: 8 گيگابايت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 6 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce GTX 1050 DDR5 حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce GTX 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Celeron حافظه کش: 2 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافیک: Intel حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: HD Graphics 500
سری پردازنده: Pentium حافظه کش: 2 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 500 مگابایت مدل پردازنده گرافیک: Intel حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: HD Graphics 500
سری پردازنده: Pentium حافظه کش: 2 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافیک: Intel حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: HD Graphics 500
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابایت ظرفیت حافظه رم: 4 گیگابایت ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافیک: GeForce 940MX حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 1 ترابایت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: دو ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce GTX 1050 حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 4 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي:یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i7 حافظه کش: 4 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 16 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i3 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 8 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: یک ترابايت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
سری پردازنده: Core i5 حافظه کش: 3 مگابايت ظرفيت حافظه رم: 4 گيگابايت ظرفيت حافظه داخلي: 500 گیگابایت مدل پردازنده گرافيکي: GeForce 940MX حافظه اختصاصي پردازنده گرافيکي: 2 گیگابایت
| ابعاد | 29.2 × 256 × 382 میلیمتر |
| وزن | 2.39 کیلوگرم |
| پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل پردازنده | 5200U |
| فرکانس پردازنده | 2.20GHz up to 2.70 GHz |
| حافظه Cache | 3 مگابایت |
| حافظه RAM | 6 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR3 |
| حافظه داخلی | 1TR |
| نوع حافظه داخلی | هارد دیسک |
| مشخصات حافظه داخلی | 5400RPM |
| پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce GT 920M |
| حافظه پردازنده گرافیکی | 2GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | 1366x768 |
| صفحه نمایش مات | |
| صفحه نمایش لمسی |
| درایو نوری | DVD-RW |
| توضیحات درایو نوری | Super-Multi DVD |
| توضیحات وبکم | وب کم HD 720p |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای استریو داخلی |
| کیبورد با نور پس زمینه | |
| حسگر اثر انگشت | |
| کارت خوان ( Reader ) | |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | |
| پورت VGA | |
| پورت HDMI | |
| تعداد پورت USB 3.0 | 2 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 1 |
| پورت Thunderbolt | |
| پورت Serial |
| طبقهبندی | کاربری مالتیمدیا |
| نوع باتری | 4 سلولی |
| شارژدهی باتری | 5:00 ساعت |
| توضیحات باتری | باتری لیتیوم-یون با ظرفیت 2500 میلیآمپرساعت |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| نسخه سیستم عامل | DOS |
| اقلام همراه لپ تاپ | کیف |