New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Xiaomi Redmi Note 4 - 32GB
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 151 x 76 x 8.5 میلی متر |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | نانو/میکرو |
| وزن دستگاه | 165 گرم |
| ساختار بدنه | Front glass, aluminum body |
| تراشه پردازنده | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 |
| پردازنده ی مرکزی | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 506 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| نوع صفحه نمایش | IPS LCD capacitive touchscreen |
| صفحه نمایش رنگی | دارد |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1080x1920 پیکسل |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 401 پیکسل در اینچ |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| حافظه داخلی | 32 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | up to 256 GB |
| مقدار RAM | 3 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| فنآوریهای ارتباطی | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | 4.1, A2DP, LE |
| فنآوری مکانیابی | A-GPS, GLONASS, BDS |
| دوربین | دارد |
| رزولوشن دوربین | 13.0 مگاپیکسل |
| فلش | dual-LED dual-tone |
| فوکوس اتوماتیک | دارد |
| سایر قابلیتهای دوربین | Geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR |
| دوربین سلفی | 5 MP, f/2.0, 1080p |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Marshmallow 6.0 |
| حسگرها | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| باتری قابل تعویض | ندارد |
| مشخصات باتری | Li-Po 4100 mAh battery |
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:256/128/64 گیگابایت حافظه رم: 8/6گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:256/128/64 گیگابایت حافظه رم:8/6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.3اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:4/6 گیگابایت دوربین: 48/8/2/2 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.3اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:4/6 گیگابایت دوربین: 48/8/2/2 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.53اینچ حافظه داخلی:64گیگابایت حافظه رم:6گیگابایت دوربین: 64/8/2/2 مگاپیکسل باتری: 4500 میلی آمپر
اندازه: 6.53اینچ حافظه داخلی: 128 گیگابایت حافظه رم:6گیگابایت دوربین: 64/8/2/2 مگاپیکسل باتری: 4500 میلی آمپر
اندازه: 5.97اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 8/13/48 مگاپیکسل باتری: 3070 میلی آمپر
اندازه: 5.97اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 8/13/48 مگاپیکسل باتری: 3070 میلی آمپر
اندازه: 6.22اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:4گیگابایت دوربین: 12/2 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.22اینچ حافظه داخلی:32 گیگابایت حافظه رم:3گیگابایت دوربین: 12/2 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.21اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 12/12 مگاپیکسل باتری: 3400 میلی آمپر
اندازه: 6.21اینچ حافظه داخلی:256 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 12/12 مگاپیکسل باتری: 3400 میلی آمپر
اندازه: 6.21اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 12/12 مگاپیکسل باتری: 3400 میلی آمپر
اندازه: 6.2اینچ حافظه داخلی:32 گیگابایت حافظه رم:3/2 گیگابایت دوربین: 12 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.47اینچ حافظه داخلی:256 گیگابایت حافظه رم:8 گیگابایت دوربین: 108/12/5/20/2 مگاپیکسل باتری: 5260 میلی آمپر
اندازه: 6.3اینچ حافظه داخلی:32 گیگابایت حافظه رم:3 گیگابایت دوربین: 5/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.3اینچ حافظه داخلی:46 گیگابایت حافظه رم:3 گیگابایت دوربین: 5/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.01اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:4 گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.01اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:4 گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم: 6 گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم: 6 گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.22اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:4 گیگابایت دوربین: 12/2 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.22اینچ حافظه داخلی:32 گیگابایت حافظه رم:3 گیگابایت دوربین: 12/2 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:256 گیگابایت حافظه رم:8 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.47اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:8/6 گیگابایت دوربین: 108/12/5/20/2 مگاپیکسل باتری: 5260 میلی آمپر
اندازه: 6.47اینچ حافظه داخلی:256 گیگابایت حافظه رم:8 گیگابایت دوربین: 108/12/5/20/2 مگاپیکسل باتری: 5260 میلی آمپر
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 151 x 76 x 8.5 میلی متر |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | نانو/میکرو |
| وزن دستگاه | 165 گرم |
| ساختار بدنه | Front glass, aluminum body |
| تراشه پردازنده | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 |
| پردازنده ی مرکزی | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 506 |
| حافظه داخلی | 32 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | up to 256 GB |
| مقدار RAM | 3 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| صفحه نمایش لمسی | |
| نوع صفحه نمایش | IPS LCD capacitive touchscreen |
| صفحه نمایش رنگی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1080x1920 پیکسل |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 401 پیکسل در اینچ |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| فنآوریهای ارتباطی | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Wi-Fi | |
| بلوتوث | 4.1, A2DP, LE |
| فنآوری مکانیابی | A-GPS, GLONASS, BDS |
| دوربین | |
| رزولوشن دوربین | 13.0 مگاپیکسل |
| فلش | dual-LED dual-tone |
| فوکوس اتوماتیک | |
| سایر قابلیتهای دوربین | Geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR |
| دوربین سلفی | 5 MP, f/2.0, 1080p |
| بلندگو | |
| جک 3.5 میلیمتری صدا |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Marshmallow 6.0 |
| حسگرها | Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| باتری قابل تعویض | |
| مشخصات باتری | Li-Po 4100 mAh battery |