New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Xiaomi Redmi 5A - 16GB
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 140.4 x 70.1 x 8.4 میلی متر |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | سایز نانو (8.8 × 12.3 میلیمتر) |
| وزن دستگاه | 137 گرم |
| تراشه پردازنده | Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 |
| پردازنده ی مرکزی | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 308 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| نوع صفحه نمایش | IPS LCD capacitive touchscreen |
| صفحه نمایش رنگی | دارد |
| اندازه صفحه نمایش | 5.0 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1280*720 پیکسل |
| محافظت صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 296 پیکسل در اینچ |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| حافظه داخلی | 16 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | up to 256 GB |
| مقدار RAM | 2 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| فنآوریهای ارتباطی | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | 4.1, A2DP, LE |
| فنآوری مکانیابی | A-GPS, GLONASS, BDS |
| دوربین | دارد |
| رزولوشن دوربین | 13.0 مگاپیکسل |
| فلش | LED |
| فوکوس اتوماتیک | دارد |
| سایر قابلیتهای دوربین | Geo-tagging, touch focus, face/smile detection, HDR, panorama |
| دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل |
| بلندگو | استریو |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Nougat 7.1.2 |
| حسگرها | Accelerometer, proximity |
| باتری قابل تعویض | ندارد |
| مشخصات باتری | Li-Ion 3000 mAh battery |
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:256/128/64 گیگابایت حافظه رم: 8/6گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:256/128/64 گیگابایت حافظه رم:8/6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.3اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:4/6 گیگابایت دوربین: 48/8/2/2 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.3اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:4/6 گیگابایت دوربین: 48/8/2/2 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.53اینچ حافظه داخلی:64گیگابایت حافظه رم:6گیگابایت دوربین: 64/8/2/2 مگاپیکسل باتری: 4500 میلی آمپر
اندازه: 6.53اینچ حافظه داخلی: 128 گیگابایت حافظه رم:6گیگابایت دوربین: 64/8/2/2 مگاپیکسل باتری: 4500 میلی آمپر
اندازه: 5.97اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 8/13/48 مگاپیکسل باتری: 3070 میلی آمپر
اندازه: 5.97اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 8/13/48 مگاپیکسل باتری: 3070 میلی آمپر
اندازه: 6.22اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:4گیگابایت دوربین: 12/2 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.22اینچ حافظه داخلی:32 گیگابایت حافظه رم:3گیگابایت دوربین: 12/2 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.21اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 12/12 مگاپیکسل باتری: 3400 میلی آمپر
اندازه: 6.21اینچ حافظه داخلی:256 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 12/12 مگاپیکسل باتری: 3400 میلی آمپر
اندازه: 6.21اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 12/12 مگاپیکسل باتری: 3400 میلی آمپر
اندازه: 6.2اینچ حافظه داخلی:32 گیگابایت حافظه رم:3/2 گیگابایت دوربین: 12 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.47اینچ حافظه داخلی:256 گیگابایت حافظه رم:8 گیگابایت دوربین: 108/12/5/20/2 مگاپیکسل باتری: 5260 میلی آمپر
اندازه: 6.3اینچ حافظه داخلی:32 گیگابایت حافظه رم:3 گیگابایت دوربین: 5/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.3اینچ حافظه داخلی:46 گیگابایت حافظه رم:3 گیگابایت دوربین: 5/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.01اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:4 گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.01اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:4 گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم: 6 گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم: 6 گیگابایت دوربین: 2/8/48 مگاپیکسل باتری: 4030 میلی آمپر
اندازه: 6.22اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:4 گیگابایت دوربین: 12/2 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.22اینچ حافظه داخلی:32 گیگابایت حافظه رم:3 گیگابایت دوربین: 12/2 مگاپیکسل باتری: 5000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:64 گیگابایت حافظه رم:6 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.39اینچ حافظه داخلی:256 گیگابایت حافظه رم:8 گیگابایت دوربین: 13/8/48 مگاپیکسل باتری: 4000 میلی آمپر
اندازه: 6.47اینچ حافظه داخلی:128 گیگابایت حافظه رم:8/6 گیگابایت دوربین: 108/12/5/20/2 مگاپیکسل باتری: 5260 میلی آمپر
اندازه: 6.47اینچ حافظه داخلی:256 گیگابایت حافظه رم:8 گیگابایت دوربین: 108/12/5/20/2 مگاپیکسل باتری: 5260 میلی آمپر
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 140.4 x 70.1 x 8.4 میلی متر |
| قطع سیم کارت ( اندازه سیم کارت ) | سایز نانو (8.8 × 12.3 میلیمتر) |
| وزن دستگاه | 137 گرم |
| تراشه پردازنده | Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 |
| پردازنده ی مرکزی | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 308 |
| حافظه داخلی | 16 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | up to 256 GB |
| مقدار RAM | 2 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| صفحه نمایش لمسی | |
| نوع صفحه نمایش | IPS LCD capacitive touchscreen |
| صفحه نمایش رنگی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.0 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1280*720 پیکسل |
| محافظت صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 296 پیکسل در اینچ |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| فنآوریهای ارتباطی | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Wi-Fi | |
| بلوتوث | 4.1, A2DP, LE |
| فنآوری مکانیابی | A-GPS, GLONASS, BDS |
| دوربین | |
| رزولوشن دوربین | 13.0 مگاپیکسل |
| فلش | LED |
| فوکوس اتوماتیک | |
| سایر قابلیتهای دوربین | Geo-tagging, touch focus, face/smile detection, HDR, panorama |
| دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل |
| بلندگو | استریو |
| جک 3.5 میلیمتری صدا |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Nougat 7.1.2 |
| حسگرها | Accelerometer, proximity |
| باتری قابل تعویض | |
| مشخصات باتری | Li-Ion 3000 mAh battery |