New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

سیستم حرفه ای
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| Monitor | 19M38LG |
| Mainboard | GIGA H110MS2PV |
| CPU | CORE i3 6100 |
| RAM | 4GB DDR4 |
| VGA | GEFORCE 730 2GB |
| HDD | 1TR WD SAZGAR |
| DVD-RW | HP24X |
| Case | SADATA |
| Power | GREEN 330W |
| Keyboard | XP |
| Mouse | XP |
| Speaker | SHOCK WAVE SC29 |
| اسمبل سیستم | دارد |
مادربرد: MSI H81 پردازنده مرکزی: INTEL G1840 حافظه رم: 2GB DDR3 هارد: 500GB SATA گرافیک: آنبورد اسمبل: دارد
مادربرد: MSI H81 پردازنده مرکزی: INTEL G440 حافظه رم: 4GB DDR4 هارد: 1TR WD SAZGAR گرافیک: آنبورد اسمبل: دارد
مادربرد: Z170XPSLI پردازنده مرکزی: CORE i5 7400 حافظه رم: 8GB DDR4 ADATA هارد: 1TR SEAGATE گرافیک: GEFORCE 7302G 128BIT اسمبل: دارد
| CPU | CORE i3 6100 |
| RAM | 4GB DDR4 |
| VGA | GEFORCE 730 2GB |
| HDD | 1TR WD SAZGAR |
| DVD-RW | HP24X |
| Case | SADATA |
| Power | GREEN 330W |
| Keyboard | XP |
| Mouse | XP |
| Speaker | SHOCK WAVE SC29 |
| اسمبل سیستم |
| Monitor | 19M38LG |
| Mainboard | GIGA H110MS2PV |