New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

سیستم خانگی 1
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| Monitor | 19M38LG |
| Mainboard | MSI H81 |
| CPU | INTEL G1840 |
| RAM | 2GB DDR3 |
| VGA | آنبورد |
| HDD | 500GB SATA |
| DVD-RW | LITON |
| Case | SADATA |
| Power | SADATA 300W |
| Keyboard | VENUS |
| Mouse | A4TECK N300 |
| Speaker | SHOCK WAVE |
| اسمبل سیستم | دارد |
مادربرد: MSI H81 پردازنده مرکزی: INTEL G440 حافظه رم: 4GB DDR4 هارد: 1TR WD SAZGAR گرافیک: آنبورد اسمبل: دارد
مادربرد: GIGA H110MS2PV پردازنده مرکزی: CORE i3 6100 حافظه رم: 4GB DDR4 هارد: 1TR WD SAZGAR گرافیک: GEFORCE 730 2GB اسمبل: دارد
مادربرد: Z170XPSLI پردازنده مرکزی: CORE i5 7400 حافظه رم: 8GB DDR4 ADATA هارد: 1TR SEAGATE گرافیک: GEFORCE 7302G 128BIT اسمبل: دارد
| CPU | INTEL G1840 |
| RAM | 2GB DDR3 |
| VGA | آنبورد |
| HDD | 500GB SATA |
| DVD-RW | LITON |
| Case | SADATA |
| Power | SADATA 300W |
| Keyboard | VENUS |
| Mouse | A4TECK N300 |
| Speaker | SHOCK WAVE |
| اسمبل سیستم |
| Monitor | 19M38LG |
| Mainboard | MSI H81 |