New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Huawei Watch Steel Case With Gold Link Bracelet
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| مناسب براي | آقايان و خانمها |
| نوع کاربري | ورزشي، رسمي، روزمره |
| ابعاد قاب | 11.3 × 42 × 42 ميليمتر |
| قطر قاب | 42 ميليمتر |
| فرم صفحه | گرد |
| جنس شيشه | ياقوت |
| جنس بدنه | فلز |
| جنس بند | فلزي |
| رنگ بند | طلایی |
| نوع قفل بند | ضامن دار (کليپسي) |
| صفحه نمايش رنگي | دارد |
| صفحه نمايش لمسي | دارد |
| نوع صفحه نمايش اصلي | Full Circle AMOLED |
| اندازه صفحه نمايش | 1.4 اينچ |
| رزولوشن صفحه نمايش | 400x400 |
| تراکم پيکسلي صفحه نمايش | 286 پيکسل بر اينچ |
| سيم کارت | ندارد |
| GPS | ندارد |
| سيستم عامل | Android Wear |
| توضيحات سازگاري | - سازگار با اندروید 4.3 به بالا - سازگار با iOS 8.2 به بالا (امکانات محدودتر) |
| پردازنده | Qualcomm APQ8026 1.2GHz |
| ساير مشخصات سخت افزاري | - 1.2 GHz Qualcomm® Snapdragon 400 - 512 مگابایت حافظه رم - بلوتوث نسخه 4.1 و WiFi |
| حافظه داخلي | 4 گیگابایت |
| قابليت نصب کارت حافظه | ندارد |
| دوربين | ندارد |
| کنترل موسيقي (Music Player) | دارد |
| اتصالات | Bluetooth, Wi-Fi |
| حسگرها | شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب |
| قابليت مکالمه | ندارد |
| نوع باتري | لیتیوم یونی |
| ظرفيت باتري | 300 ميليآمپرساعت |
| منبع شارژ | بیسیم |
| قابليت هاي ويژه | - قابلیت مشاهده مشخصات تماس دریافتی - مشاهده پیامک و ایمیل |
| اقلام همراه | - شارژر - دفترچه راهنما |
جنس بدنه: آلومينيوم جنس بند: لاستيکي رنگ بند: طوسي روشن اندازه صفحه نمايش: 1.65 اينچ سيستم عامل: WatchOS حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: آلومينيوم جنس بند: لاستيکي رنگ بند: صورتي اندازه صفحه نمايش: 1.65 اينچ سيستم عامل: WatchOS حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: آلومينيوم جنس بند: لاستيکي رنگ بند: طوسي روشن اندازه صفحه نمايش: 1.65 اينچ سيستم عامل: WatchOS حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: آلومينيوم جنس بند: لاستيکي رنگ بند: صورتي اندازه صفحه نمايش: 1.65 اينچ سيستم عامل: WatchOS حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: آلومينيوم جنس بند: لاستيکي رنگ بند: مشکی اندازه صفحه نمايش: 1.65 اينچ سيستم عامل: WatchOS حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: آلومينيوم جنس بند: لاستيکي رنگ بند: مشکی اندازه صفحه نمايش: 1.65 اينچ سيستم عامل: WatchOS حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: آلومينيوم جنس بند: لاستيکي رنگ بند: خاکستری اندازه صفحه نمايش: 1.65 اينچ سيستم عامل: WatchOS حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: آلومينيوم جنس بند: لاستيکي رنگ بند: خاکستری اندازه صفحه نمايش: 1.65 اينچ سيستم عامل: WatchOS حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: فلز جنس بند: چرم رنگ بند: مشکی اندازه صفحه نمايش: 1.3 اينچ سيستم عامل: تايزن حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، سنجش نور محيط، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: فلز جنس بند: چرم رنگ بند: مشکی اندازه صفحه نمايش: 1.2 اينچ سيستم عامل: تايزن حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، سنجش نور محيط، گام شمار، شمارش ضربان قلب، فشارسنج
جنس بدنه: فلز جنس بند: لاستيکي رنگ بند: مشکی اندازه صفحه نمايش: 1.3 اينچ سيستم عامل: تايزن حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، سنجش نور محيط، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: فلز جنس بند: لاستيکي رنگ بند: مشکی اندازه صفحه نمايش: 1.2 اينچ سيستم عامل: تايزن حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، سنجش نور محيط، گام شمار، شمارش ضربان قلب
جنس بدنه: فلز جنس بند:چرم رنگ بند: مشکی اندازه صفحه نمايش: 1.2 اينچ سيستم عامل: تايزن حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، سنجش نور محيط، گام شمار، شمارش ضربان قلب، فشارسنج
جنس بدنه: فلز جنس بند: لاستيکي رنگ بند: سفید اندازه صفحه نمايش: 1.2 اينچ سيستم عامل: تايزن حسگرها: شتاب سنج، ژيروسکوپ، سنجش نور محيط، گام شمار، شمارش ضربان قلب، فشارسنج
جنس بدنه: پلاستيک جنس بند: لاستیکی رنگ بند: خاكستري اندازه صفحه نمايش: 1.2 اينچ سيستم عامل: Android Wear حسگرها: ژيروسکوپ، سنجش نور محيط، قطب نما، گام شمار، شمارش ضربان قلب، فشارسنج
جنس بدنه: پلاستيک جنس بند: لاستیکی رنگ بند: مشکی اندازه صفحه نمايش: 1.2 اينچ سيستم عامل: Android Wear حسگرها: ژيروسکوپ، سنجش نور محيط، قطب نما، گام شمار، شمارش ضربان قلب، فشارسنج
| مناسب براي | آقايان و خانمها |
| نوع کاربري | ورزشي، رسمي، روزمره |
| ابعاد قاب | 11.3 × 42 × 42 ميليمتر |
| قطر قاب | 42 ميليمتر |
| فرم صفحه | گرد |
| جنس شيشه | ياقوت |
| جنس بدنه | فلز |
| جنس بند | فلزي |
| رنگ بند | طلایی |
| نوع قفل بند | ضامن دار (کليپسي) |
| صفحه نمايش رنگي | |
| صفحه نمايش لمسي | |
| نوع صفحه نمايش اصلي | Full Circle AMOLED |
| اندازه صفحه نمايش | 1.4 اينچ |
| رزولوشن صفحه نمايش | 400x400 |
| تراکم پيکسلي صفحه نمايش | 286 پيکسل بر اينچ |
| سيم کارت | |
| GPS | |
| سيستم عامل | Android Wear |
| توضيحات سازگاري | - سازگار با اندروید 4.3 به بالا - سازگار با iOS 8.2 به بالا (امکانات محدودتر) |
| پردازنده | Qualcomm APQ8026 1.2GHz |
| ساير مشخصات سخت افزاري | - 1.2 GHz Qualcomm® Snapdragon 400 - 512 مگابایت حافظه رم - بلوتوث نسخه 4.1 و WiFi |
| حافظه داخلي | 4 گیگابایت |
| قابليت نصب کارت حافظه | |
| دوربين | |
| کنترل موسيقي (Music Player) | |
| اتصالات | Bluetooth, Wi-Fi |
| حسگرها | شتاب سنج، ژيروسکوپ، گام شمار، شمارش ضربان قلب |
| قابليت مکالمه | |
| نوع باتري | لیتیوم یونی |
| ظرفيت باتري | 300 ميليآمپرساعت |
| منبع شارژ | بیسیم |
| قابليت هاي ويژه | - قابلیت مشاهده مشخصات تماس دریافتی - مشاهده پیامک و ایمیل |
| اقلام همراه | - شارژر - دفترچه راهنما |