New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

اقساطی Optoma UHD60 Projector
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
| ابعاد | 141 × 331 × 498 ميلي متر |
| وزن | 7.8 کيلوگرم |
| محل اتصال | سقف , زمين |
| نوع لنز | DLP |
| نسبت کانوني | F/2.5~3.26 |
| فاصله کانوني | 20.91~32.62 ميلي متر |
| زوم | 1.6x Manual |
| نوع لامپ | 240W |
| طول عمر لامپ | Bright: برابر با 4000 ساعت |
| طول عمر لامپ در حالت ECO | 10000 ساعت - داینامیک برابر با 15000 ساعت |
| وضوح تصوير | 3840x2160|UHD |
| يکنواختي مرکز به گوشه ها | 85% |
| کيفيت استاندارد نمايشگر | UHD 3840x2160 Pixels |
| کنتراست | 1.000.000:1 |
| تصحيح زاويهي تصوير | عمودی : +15% |
| شدت روشنايي(ANSI lumens) | 3000 لومن |
| نسبت تصوير (Aspect Ratio) | 16:9 - سازگار با 4:3 |
| قابليت نمايش تصاوير ورودي | 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(24/50/60Hz), 2160p(24/50/60Hz) |
| سايز نمايشگر | 0.67 - 7.68m (26.45" - 302.2") Diagonal 16:9 |
| فاصله تا پرده نمايش | 1.3 - 9.3m متر |
| خروجي S-Video | ندارد |
| پورت HDMI | دارد |
| تعداد ورودي رايانه | 1 عدد |
| ورودي شبکه | دارد |
| پورت آديو | دارد |
| پورت VGA | دارد |
| کامپوننت | ندارد |
| کامپوزيت | ندارد |
| USB | دارد |
| ورودي ميکروفن | ندارد |
| Wifi | ندارد |
| بلندگو | دارد |
| مشخصات بلندگو | 2 عدد 4 وات |
| قابليت نمايش سه بعدي تصاوير | ندارد |
| منبع تغذيه | 110 - 220v |
| مصرف برق | در حالت Bright برابر با 305 وات - در حالت ECO برابر با 249 وات وات |
| ساير مشخصات | مجهز به قفل Kensington دارای درگاه RS232 و RJ45 و Trigger 12V مجهز به فناوری HDR نویز دستگاه: 25dB لگ ورودی: 55ms دارای 10 زبان |
| اقلام همراه دستگاه | دفترچه راهنما کابل برق ریموت کنترل |
نوع لامپ: فناوری هیبریدی لیزری و LED زوم: 2x موتوری - فوکوس موتوری کيفيت استاندارد نمايشگر: 768 × 1024 Pixels سايز نمايشگر: 18 تا 300 اینچ منبع تغذيه: باتری داخلی 3400MAh
محل اتصال: سقف، زمين نوع لنز: RGB liquid crystal shutter projection system نوع لامپ: 200 وات UHE وضوح تصوير: 1024x768|XGA نسبت تصوير (Aspect Ratio): 4:3
نوع لامپ: LED سايز نمايشگر: 40 تا 140 اینچ رزولوشن نمايشگر: 800*600 Pixels کيفيت استاندارد نمايشگر: SVGA - 600*800 Pixels نسبت تصوير (Aspect Ratio): 4:3
محل اتصال: زمين نوع لنز: F=125 نوع لامپ: LED وضوح تصوير: 800x600|SVGA کيفيت استاندارد نمايشگر: 480 × 800 Pixels
محل اتصال: زمین نوع لامپ: دیود لیزری وضوح تصوير: 1920x720|HD کيفيت استاندارد نمايشگر: 720 × 1920 Pixels سايز نمايشگر: 40 اینچ از فاصلهی 1.15 متری
نوع لنز: LED Lens نوع لامپ: LED وضوح تصوير: 1920x1080|FHD کيفيت استاندارد نمايشگر: 600×800 Pixels
محل اتصال: سقف - زمين نوع لنز: 3LCD زوم: 1.2 نوع لامپ: 273 وات وضوح تصوير: 1024x768|XGA
محل اتصال: سقف - زمين نوع لنز: RGB liquid crystal shutter projection system زوم: 1.2 نوع لامپ: 200 وات UHE کيفيت استاندارد نمايشگر: 768 × 1024 Pixels
محل اتصال: سقف - زمين نوع لنز: 0.2" DLP زوم: ندارد نوع لامپ: LED کيفيت استاندارد نمايشگر: 480 × 854 Pixels
محل اتصال: سقف - زمين شدت روشنايي(ANSI lumens): 150لومن نوع لامپ: DLP وضوح تصوير: 854x480|WVGA دارای بلندگو
محل اتصال: سقف - زمين نوع لنز: 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter زوم: دیجیتال, ضریب: 1.35 نوع لامپ: UHE, با توان 210 وات کيفيت استاندارد نمايشگر: 600 × 800 Pixels
محل اتصال: سقف - زمين نوع لنز: Single 0.55” SVGA DC3 DMD chip DLP نوع لامپ: 195 وات کيفيت استاندارد نمايشگر: 600 × 800 Pixels دارای بلندگو
محل اتصال: سقف - زمين نوع لامپ: توان 203 وات مدل۵J.JG705.001 وضوح تصوير: 800x600|SVGA کيفيت استاندارد نمايشگر: 800*600 Pixels رزولوشن نمايشگر: 800*600 Pixels
محل اتصال: سقف - زمين نوع لنز: Single 0.55” XGA DC3 DMD chip DLP نوع لامپ: 195 کيفيت استاندارد نمايشگر: 768 × 1024 Pixels سايز نمايشگر: 27 تا 300 اینچ
محل اتصال: سقف - زمين نوع لنز: Single 0.55” XGA DC3 DMD chip DLP نوع لامپ: 195 وضوح تصوير: 854x480|WVGA دارای بلندگو
نوع لنز: Optical زوم: دیجیتال, ضریب: 1.35 نوع لامپ: UHE, با توان 210 وات وضوح تصوير: 800x600|SVGA سايز نمايشگر: 30 × 350 اینچ
محل اتصال: سقف , زمين نوع لنز: RGB liquid crystal shutter projection system زوم: 1.35 - دیجیتال نوع لامپ: 200 W UHE وضوح تصوير: 800x600|SVGA
محل اتصال: سقف، زمين نوع لنز: Transparent LCD panel x 3, R/G/B فاصله کانوني: 19.16 تا 23.02 ميلي متر شدت روشنايي(ANSI lumens): 4100 لومن ورودي شبکه: دارد USB دارد
محل اتصال: سقف، زمين نوع لنز: Transparent LCD panel x 3, R/G/B فاصله کانوني: 19.16 تا 23.02 ميلي متر شدت روشنايي(ANSI lumens): 3300 لومن ورودي شبکه: دارد USB دارد
محل اتصال: سقف، زمين نوع لنز: Transparent LCD panel x 3, R/G/B فاصله کانوني: 19.11 تا 22.94 ميلي متر شدت روشنايي(ANSI lumens): 3100 لومن ورودي شبکه: ندارد USB ندارد
محل اتصال: سقف، زمين نوع لنز: Transparent LCD panel x 3, R/G/B فاصله کانوني: 19.16 تا 23.02 ميلي متر شدت روشنايي(ANSI lumens): 3800 لومن ورودي شبکه: دارد USB دارد
نوع لنز: DLP نسبت کانوني: 1.5 نوع لامپ: OSRAM Q8 وضوح تصوير: 1280x720|HD کيفيت استاندارد نمايشگر: 720 × 1280 Pixels
محل اتصال: سقف¡ زمين نوع لنز: DLP نسبت کانوني: 2.56-2.8 نوع لامپ: 190 وات وضوح تصوير: 1024x768|XGA
محل اتصال: سقف¡ زمين نوع لنز: Single 0.55” XGA DC3 DMD chip DLP نوع لامپ: 195 وات کيفيت استاندارد نمايشگر: 768 × 1024 Pixels کنتراست: 22.000:1
محل اتصال: محل اتصال نوع لنز: DLP نسبت کانوني: 1.1 نوع لامپ: 200 لومن وضوح تصوير: 854x480|WVGA
محل اتصال: سقف - زمين نوع لنز: Single 0.55” SVGA DC3 DMD chip DLP نوع لامپ: 195 وات کيفيت استاندارد نمايشگر: 600 × 800 Pixels دارای بلندگو
محل اتصال: سقف¡ زمين نوع لنز: DLP نسبت کانوني: 2.56 - 2.68 نوع لامپ: 190 وات وضوح تصوير: 800x600|SVGA
محل اتصال: سقف، زمين نوع لنز: fixed نوع لامپ: High-pressure mercury 190 Watt وضوح تصوير: 1024x768|XGA کيفيت استاندارد نمايشگر: 1024x768 Pixels
| ابعاد | 141 × 331 × 498 ميلي متر |
| وزن | 7.8 کيلوگرم |
| محل اتصال | سقف , زمين |
| نوع لنز | DLP |
| نسبت کانوني | F/2.5~3.26 |
| فاصله کانوني | 20.91~32.62 ميلي متر |
| زوم | 1.6x Manual |
| نوع لامپ | 240W |
| طول عمر لامپ | Bright: برابر با 4000 ساعت |
| طول عمر لامپ در حالت ECO | 10000 ساعت - داینامیک برابر با 15000 ساعت |
| وضوح تصوير | 3840x2160|UHD |
| يکنواختي مرکز به گوشه ها | 85% |
| کيفيت استاندارد نمايشگر | UHD 3840x2160 Pixels |
| کنتراست | 1.000.000:1 |
| تصحيح زاويهي تصوير | عمودی : +15% |
| شدت روشنايي(ANSI lumens) | 3000 لومن |
| نسبت تصوير (Aspect Ratio) | 16:9 - سازگار با 4:3 |
| قابليت نمايش تصاوير ورودي | 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(24/50/60Hz), 2160p(24/50/60Hz) |
| سايز نمايشگر | 0.67 - 7.68m (26.45" - 302.2") Diagonal 16:9 |
| فاصله تا پرده نمايش | 1.3 - 9.3m متر |
| خروجي S-Video | |
| پورت HDMI | |
| تعداد ورودي رايانه | 1 عدد |
| ورودي شبکه | |
| پورت آديو | |
| پورت VGA | |
| کامپوننت | |
| کامپوزيت | |
| USB | |
| ورودي ميکروفن | |
| Wifi | |
| بلندگو | |
| مشخصات بلندگو | 2 عدد 4 وات |
| قابليت نمايش سه بعدي تصاوير | |
| منبع تغذيه | 110 - 220v |
| مصرف برق | در حالت Bright برابر با 305 وات - در حالت ECO برابر با 249 وات وات |
| ساير مشخصات | مجهز به قفل Kensington دارای درگاه RS232 و RJ45 و Trigger 12V مجهز به فناوری HDR نویز دستگاه: 25dB لگ ورودی: 55ms دارای 10 زبان |
| اقلام همراه دستگاه | دفترچه راهنما کابل برق ریموت کنترل |