قوانین فروش اقساطی لپ تاپ و فروش اقساطی موبایل :

فروشگاه اینترنتی بیزیلو پرتالی را راه اندازی کرده که کاربران میتوانند در پرتال ثبت نام نموده و از کالاهای وجود در پرتال نسبت به خرید اقساطی موبایل و خرید اقساطی لپ تاپ اقدام نمایند. فعالیت فروشگاه اینترنتی بیزیلو با فروشگاه های اینترنتی که کالا را بصورت نقد میفروشند متفاوت است و خریداران موبایل و لپ تاپ میتوانند بصورت اقساطی نیز خرید کنند، لذا قوانین فروش اقساطی با فروش نقدی متفاوت میباشد و کاربرانی که از این فروشگاه خرید می کنند در واقع تمامی موارد اشاره شده در ذیل را قبول دارند و هرگونه تغییراتی در شرایط و قوانین فروش در این صفحه گذاشته خواهد شد و خریداران موظفند قبل از خرید، این صفحه را مطالعه نمایند.

ثبت سفارش و خرید اقساطی موبایل و لپ تاپ

- شما میتوانید از سراسر ایران، بدون نیاز به ضامن و بصورت اقساطی لپ تاپ و موبایل مورد علاقه خود را از طریق پرتال فروش اقساطی فروشگاه سفارش دهید و پس از ثبت سفارش، درب منزل دریافت نمایید. برای اطلاع از چگونگی ثبت سفارش از طریق پرتال، به صفحه راهنمای پرتال فروش اقساطی مراجعه کنید. شما در تمام ساعات شبانه روز میتوانید سفارش خود را در فروشگاه بیزیلو ثبت نمایید. سفارشات در روزهای کاری و ساعات کاری مورد بررسی قرار میگیرد.(روز کاری تمامی روزها به غیر از جمعه و تعطیل های رسمی میباشد) و ساعات کاری فروشگاه بیزیلو 9 صبح الی 19 عصر میباشد.

- حق قطع سفارش به دلیل اتمام موجودی کالا و یا دلایل دیگر برای بیزیلو محفوظ است و میتواند بدون اطلاع خریدار سفارش را متوقف نماید، در چنین حالتی مبلغی که شما برای کالا پرداخت کرده اید تا 24 الی 48 ساعت به حساب شما برگشت داده میشود.

- خریدار موظف است تمامی اطلاعاتی که هنگام ثبت نام در پرتال کاملا صحیح وارد کند.

- سفارشی که از طریق پرتال ثبت میکنید، تنها در صورتی به فروشگاه فرستاده میشود که مبلغ پیش پرداخت را واریز کنید. در واقع ثبت سفارش شما منوط به پرداخت مبلغ پیش پرداخت است.

- پس از دریافت پیش پرداخت، کالای شما برای ارسال آماده میشود و به محض رسیدن چک ها برای شما ارسال می شود.

ارسال سفارش

پس از دریافت چک های شما، سفارش شما همان روز ارسال میشود. (پس از واریز پیش پرداخت، سفارش برای ارسال آماده شده، لذا در همان روز برای شما ارسال میشود)

اگر تمایل دارید میتوانید از صفحه خرید اقساطی موبایل و صفحه خرید اقساطی لپ تاپ نیز دیدن فرمایید.


حرکت به بالا