شرایط و قوانین فروش اقساطی فروشگاه اینترنتی بیزیلو:

فروشگاه اینترنتی بیزیلو پرتالی را راه اندازی کرده که شما میتوانید پس از انتخاب کالا از فروشگاه، سفارش خود را هم بصورت نقدی و هم بصورت اقساطی ثبت کنید، ثبت سفارش نقدی و یا اقساطی به منزله قبول قوانین درج شده در این صفحه بوده و قوانین در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد.

ثبت سفارش و خرید اقساطی

شما میتوانید از سراسر ایران، بدون نیاز به ضامن کالای مورد علاقه خود را بصورت اقساطی از بیزبلو سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.
- وضعیت پردازش از طریق تماس کارشناسان فروش و یا سامانه پیامکی اعلام خواهد شد.
- حق قطع سفارش به دلیل اتمام موجودی کالا و یا دلایل دیگر برای بیزیلو محفوظ است و میتواند بدون اطلاع خریدار سفارش را متوقف نماید، در چنین حالتی مبلغی که شما برای کالا پرداخت کرده اید حداکثر تا 3 روز کاری ساعت به حساب شما برگشت داده میشود.
- خریدار موظف است تمامی اطلاعاتی که هنگام ثبت نام در پرتال کاملا صحیح وارد کند.

قیمت کالا

قیمت ها براساس قیمت روزی که سفارش از طریق کارشناسان تایید و برای پرداخت وجه پیش پرداخت اطلاع رسانی شده حساب میگردد.

ارسال سفارش

- کلیه سفارشات پس از اینکه توسط کارشناسان تایید و پیش پرداخت توسط شما پرداخت گردید برای ارسال آماده میشود و پس از رسیدن چک ها به خریدار ارسال میشود.

- ارسال سفارش منوط به فاقد قلم خوردگی بودن و صحت امضاء چک ها میباشد، لذا در نوشتن چک ها دقت کنید.(تمامی چک ها باید در وجه "شرکت فراتجارت رایمند قرن" باشد.)

- سفارشات ثبت و تایید شده توسط کارشناسان فروش بیزیلو پس از رسیدن چک ها ارسال میشود.

- هزینه ارسال کالا بر عهده خریدار هست و جداگانه حساب میشود.

گارانتی اصالت کالا و خدمات پس از فروش

تمامی کالاهایی که در فروشگاه بیزیلو فروخته میشوند کالای اصل بوده و فروشگاه بیزیلو اصالت تمام آنها را تضمین میکند.

خدمات پس از فروش کالاهای دارای گارانتی(در صورت بروز هرگونه ایراد و یا خرابی احتمالی) بر عهده شرکت گارانتی کننده بوده و بیزیلو در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

چنانچه کالایی بدون گارانتی در فروشگاه فروخته شود، شرکت اصالت کالا را تضمین می کند ولی مسئولیت هرگونه ایراد و یا اشکال فنی و .. بر عهده خریدار میباشد و بیزیلو در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرایط بازگرداندن کالا

چنانچه خریدار پس از تحویل کالا از خرید خود منصرف شود، تنها در صورتی میتواند کالا را برگرداند که کالا در بسته بندی  ارسالی بیزیلو و پلمپ باشد، در این صورت خریدار میتواند با فروشگاه تماس گرفته و کارشناسان بیزیلو با توجه به قیمت روز کالا را قیمت گذاری می کنند و خریدار در صورت موافقت کالا را به شرکت ارسال می کند. در این صورت کلیه هزینه های مربوط به برگرداندن کالا به شرکت و ارسال چک های مشتری بر عهده خریدار میباشد. شرایط فوق تنها 24ساعت پس از تحویل کالا توسط خریدار امکان پذیر است.

چنانچه قبل از ارسال چک به شرکت (در این وضعیت هنوز کالا ارسال نشده است) بخواهد سفارش خود را لغو کند، بایستی با شرکت تماس بگیرد و درخواست لغو درخواست را اعلام کند، در این صورت پیش پرداخت واریزی حداکثر تا 3 روز به حساب خریدار برگردانده میشود.شرایط فوق تنها 24ساعت پس از تحویل کالا توسط خریدار امکان پذیر است.

چنانچه خریدار پیش پرداخت را واریز کرده و چک ها را ارسال نموده است، ولی سفارش هنوز ارسال نشده بخواهد سفارش را لغو نمایند، بایستی با شرکت تماس بگیرد و درخواست لغو درخواست را اعلام کند، در این صورت پیش پرداخت واریزی حداکثر تا 3 روز به حساب خریدار برگردانده میشود و چک ها به خریدار ارسال میگردد، هزینه برگرداندن چک نیز بر عهده خریدار است.


حرکت به بالا