New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Samsung Galaxy J7 Pro - 64GB
دریافت کننده :
* فیلدهای مورد نیاز
یا انصراف
سامسونگ که یکی از ابرقدرت های بازار موبایل دنیا است این بار با معرفی Samsung Galaxy J7 Pro بار دیگر سعی در جلب توجه بیشتر مشتریان خود دارد. این مدل شامل پردازنده اکسینوس ۷۸۷۰، هشت هسته ای است که با سرعت 1.6 گیگاهرتز کار می کند. دارای 3 گیگابایت حافظه ی RAM در کنار 64 گیگابایت حافظه ی داخلی است که به لطف پشتیبانی این مدل از حافظه microSD می توان حافظه را تا 256 گیگابایت افزایش داد. صفحه نمایش 5.5 اینچی این مدل که از نوع خازنی Super AMOLED است می تواند 10 لمس را به طور همزمان شناسایی کند. شما از هر زاویه ای به این صفحه نمایش نگاه کنید مشکلی در دید آن نخواهید داشت. وجود بدنه فلزی به این مدل مقاومت بالایی بخشیده است. دوربین 13 مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.7 می تواند تصاویری با کیفیت و رنگ مناسب را ثبت کند. در کنار دوربین اصلی دوربین سلفی نیز از یک لنز 13 مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.9 برخوردار است که می تواند خیال کاربران را از بابته تصاویر سلفی راحت کند. سامسونگ برای این مدل باتری با ظرفیت 3600 میلی آمپر در نظر گرفته است که می توان شاهد افزایش 300 میلی آمپری ظرفیت باتری در این مدل نسبت به Galaxy J7 Prime بود.
فروش اقساطی موبایل سامسونگ J7 Pro از طریق نمایندگی های فروش اقساطی شرکت در سراسر کشور انجام می گیرد، شما می توانید با شرکت تماس بگیرید و تنها با 35 درصد پیش پرداخت سامسونگ J7 Pro را به صورت اقساطی خرید کنید. همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی در سراسر کشور می توانند نمایندگی فروش اقساطی موبایل را بگیرد و رونقی جدید به کسب و کار خود ببخشید.
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 152.4x74.7x7.9 میلیمتر |
| وزن دستگاه | 181 گرم |
| تراشه پردازنده | Exynos 7870 Octa |
| پردازنده ی مرکزی | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| فرکانس پردازنده ی مرکزی | 1.6 |
| پردازنده گرافیکی | Mali-T830MP2 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| نوع صفحه نمایش | خازنی, چند لمسی |
| صفحه نمایش رنگی | دارد |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1080x1920 پیکسل |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 401 پیکسل در هر اینچ |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | تا 256 گیگابایت |
| مقدار RAM | 3 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| فنآوری مکانیابی | with A-GPS, GLONASS, BDS |
| دوربین | دارد |
| رزولوشن دوربین | 13.0 مگاپیکسل |
| فلش | LED |
| فوکوس اتوماتیک | دارد |
| سایر قابلیتهای دوربین | فیلم برداری 1080p با سرعت 30 فریم در ثانیه f/1.7 |
| دوربین سلفی | 13 مگاپیکسل, f/1.9 |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | 7.1 (Nougat) |
| پشتیبانی از زبان فارسی | دارد |
| منوی فارسی | دارد |
| دفترچه تلفن | با امکان افزودن مخاطب به تعداد بینهایت |
| حسگرها | Fingerprint (front-mounted), شتاب سنج, ژیروسکوپ, حسگر مجاورتی, قطب نما |
| باتری قابل تعویض | ندارد |
| مشخصات باتری | Li-Ion 3600 mAh battery |
| میزان شارژ مکالمه | تا 24 ساعت (3G) |
تعداد سيم كارت : دو سيم كارته ظرفيت حافظه داخلي : 8 گيگابايت ظرفيت حافظه رم : 1 گيگابايت شبكه هاي ارتباطي : 4G دوربين : 8 مگاپيكسل
تعداد سيم كارت : تک سيم كارت ظرفيت حافظه داخلي : 32 گيگابايت ظرفيت حافظه رم : 4 گيگابايت شبكه هاي ارتباطي : 2G , 3G , 4G دوربين : 16.0 مگاپيكسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته حافظه داخلی: 4 مگابایت شبکه های ارتباطی: 2G رزولوشن عکس: VGA
تعداد سيم كارت : دو سيم كارت ظرفيت حافظه داخلي : 32 گيگابايت ظرفيت حافظه رم : 3 گيگابايت شبكه هاي ارتباطي : 2G , 3G , 4G دوربين : 16.0 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت : تک سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی : 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 3 گیگابایت شبکه های ارتباطی: 2G ، 3G دوربین : 16.0 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت : یک سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم 3 گیگابایت شبکه های ارتباطی : 2G ، 3G ، 4G دوربین : 16.0 مگاپیکسل
پردازنده : Exynos 7420 اندازه : 5.7اینچ حافظه رم : 4 گیگابایت دوربین : 16 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید 5.1.1 باتری : لیتیوم پلیمری 3000 میلی آمپر
تعداد سیم کارت : تک سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 32 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 3 گیگابایت شبکه های ارتباطی: 2G ، 3G ، 4G دوربین : 16.0 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارت ظرفیت حافظه داخلی: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 1 گیگابایت شبکه های ارتباطی: 2G، 3G دوربین : 5.0 مگاپیکسل
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 16 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 1.5 گیگابایت شبکه های ارتباطی: 2G، 3G دوربین : 8.0 مگاپیکسل
تعداد سيم كارت : تک سيم كارت ظرفيت حافظه داخلي : 32 گيگابايت ظرفيت حافظه رم : 3 گيگابايت شبكه هاي ارتباطي : 2G , 3G , 4G دوربين : 16.0 مگاپیکسل
پردازنده : Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 اندازه : 5.0 اینچ حافظه رم : 2 گیگابایت دوربین : 13 مگاپیکسل سیستم عامل : 4.4.4 اندروید باتری : لیتیومیونی 2300 میلیآمپر
تعداد سیم کارت : دو سیم کارت ظرفیت حافظه داخلی : 16گیگابایت ظرفیت حافظه رم: 1 گیگابایت دوربین: 8 مگاپیکسل شبکه های ارتباطی : 2G , 3G
تعداد سیم کارت: دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی: 8 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 1.5 گیگابایت شبکه های ارتباطی: 2G، 3G، 4G رزولوشن عکس: 8.0 مگاپیکسل
پردازنده : 8core 2GHz اندازه : 5.7 اینچی حافظه رم : 4 گیگا بایت دوربین : 16 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید ماشمالو 6.0 باتری : لیتیوم یونی 3300 میلی آمپر
پردازنده : 8core 1.5GHz رم : 4 گیگابایت سیستم عامل: اندروید 6.0.1 دوربین: 16 مگاپیکسل اندازه:5.2 اینچ باتری : لیتیوم یونی 2600 میلی آمپر
پردازده : Octa-core 1.6 GHz اندازه : 5.5 اینچ حافظه رم : 3 گیگابایت دوربین : 13 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید 6.0.1 باتری : لیتیوم یونی 3300 میلی آمپر مجهز به حسگر اثرانگشت روی دکمه جلوی گوشی
پردازنده : 4 هسته ای 1.2 گیگاهرتزی اندازه : 5.2 اینچ حافظه رم : 2 گیگابایت دوربین : 13 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید 6.0.1 باتری : لیتیوم یونی 3100 میلی آمپر
تعداد سیم کارت : دو سیم کارت ظرفیت حافظه داخلی : 8 گیگابایت ظرفیت حافظه رم : 1.5 گیگابایت شبکه های ارتباطی : 2G،3G،4G دوربین : 8 مگاپیکسل
پردازنده : 4 هسته۱.۴گیگاهرتزی Cortex-A53 اندازه : 5.0 اینچ حافظه رم : 2 گیگابایت دوربین : 13مگاپیسل سیستم عامل : اندروید 6.0.1 باتری : لیتیوم یونی 2400 میلی آمپر
پردازنده : Exynos 7880 Octa رم : 3 گیگابایت اندازه: 5.2اینچ دوربین: 16 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید 6.0.1 باتری: لیتیوم یونی 3000 میلی آمپر حسگر اثر انگشت و قابلیت شارژ سریع : دارد
پردازده : Exynos 8895 Octa Chipset - از نوع 64 بيت اندازه : 6.2 اینچ حافظه رم : 4 گیگابایت دوربین : 12 مگابایت سیستم عامل : اندروید Nougat 7.0 باتری : لیتیوم یونی 3500 میلی آمپر
پردازنده : Octa-core Cortex-A53 CPU رم : 3 گیگابایت اندازه: 5.7اينچ دوربین: 16 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید Marshmallow 6.0 باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 3600 میلیآمپر ساعت قابلیت شارژ سریع باتری (Fast Battery Charging)
پردازنده : Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652 Chipset رم : 4 گیگابایت اندازه: 6.0 اينچ دوربین: 16 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید Marshmallow 6.0 باتری: لیتیوم-یون با ظرفیت 5000 میلیآمپر ساعت
پردازنده : Spreadtrum SC9830 Chipset اندازه : 4.0 اینچ حافظه رم : 1 گيگابايت دوربین: 5 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید Marshmallow 6.0 باتری :لیتیوم یونی 1500 میلی آمپر
پردازنده : Spreadtrum SC8830 Chipset اندازه : 4.3اينچ حافظه رم : 768 مگابايت دوربین: 5 مگاپیکسل سیستم عامل : اندروید Lollipop 5.1 باتری :لیتیوم یونی 1900 میلی آمپر
پردازنده : Mediatek MT6737T Chipset اندازه : 5.0 اينچ حافظه رم : 1.5 گيگابايت دوربین: 8.0 مگاپيکسل سیستم عامل : اندروید Marshmallow 6.0 باتری :لیتیوم یونی 2600 میلی آمپر
پردازده : Samsung Exynos 7870 Octa Chipset اندازه : 5.2 اينچ حافظه رم : 2 گيگابايت دوربین : 13 مگابایت سیستم عامل : اندروید Nougat 7.1 باتری : لیتیوم یونی 3000 میلی آمپر
پردازده : Mediatek MTتا 6757 ساعتelio P20 اندازه : 5.7 اينچ حافظه رم : 4 گيگابايت دوربین : 13 مگابایت سیستم عامل : اندروید Nougat 7.1 باتری : لیتیوم یونی 3300 میلی آمپر
تعداد سیم کارت : دو سیم کارته ظرفیت حافظه داخلی : 8 گيگابايت ظرفیت حافظه رم : 1.5 گيگابايت شبکه های ارتباطی : 2G، 3G، 4G دوربین : 13.0 مگاپيکسل
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| ابعاد دستگاه | 152.4x74.7x7.9 میلیمتر |
| وزن دستگاه | 181 گرم |
| تراشه پردازنده | Exynos 7870 Octa |
| پردازنده ی مرکزی | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| فرکانس پردازنده ی مرکزی | 1.6 |
| پردازنده گرافیکی | Mali-T830MP2 |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| حداکثر ظرفیت کارت حافظه | تا 256 گیگابایت |
| مقدار RAM | 3 گیگابایت |
| پشتیبانی از کارت حافظه جانبی | microSD |
| صفحه نمایش لمسی | |
| نوع صفحه نمایش | خازنی, چند لمسی |
| صفحه نمایش رنگی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه نمایش | 1080x1920 پیکسل |
| تراکم پیکسلی صفحه نمایش | 401 پیکسل در هر اینچ |
| تعداد رنگ صفحه نمایش | 16 میلیون رنگ |
| شبکه های ارتباطی | 2G , 3G , 4G |
| Wi-Fi | |
| بلوتوث | |
| فنآوری مکانیابی | with A-GPS, GLONASS, BDS |
| دوربین | |
| رزولوشن دوربین | 13.0 مگاپیکسل |
| فلش | LED |
| فوکوس اتوماتیک | |
| سایر قابلیتهای دوربین | فیلم برداری 1080p با سرعت 30 فریم در ثانیه f/1.7 |
| دوربین سلفی | 13 مگاپیکسل, f/1.9 |
| بلندگو | |
| جک 3.5 میلیمتری صدا |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | 7.1 (Nougat) |
| پشتیبانی از زبان فارسی | |
| منوی فارسی | |
| دفترچه تلفن | با امکان افزودن مخاطب به تعداد بینهایت |
| حسگرها | Fingerprint (front-mounted), شتاب سنج, ژیروسکوپ, حسگر مجاورتی, قطب نما |
| باتری قابل تعویض | |
| مشخصات باتری | Li-Ion 3600 mAh battery |
| میزان شارژ مکالمه | تا 24 ساعت (3G) |