روش های ارسال کالا

ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی بیزیلوفروشگاه اینترنتی بیزیلو با هدف جلب رضایت مشتریان اقدام به ارسال کالاهای سفارشی مشتریان محترم به دو نوع متداول در کشور کرده است

1) پرداخت در محل (ارسال با پست پیشتاز)
آن دسته از مشتریانی که ساکن شهرستانها هستند و مایل به پرداخت مبلغ سفارش خود در محل می باشند میتوانند از این سرویس بیزیلو استفاده کنند. اگر شما مایل به استفاده از این سرویس هستید ابتدا کالای خود را انتخاب و سپس نحوی ارسال کالا را انتخاب کنید . روند ارسال بدین گونه است که پس از بررسی اطلاعات ارسالی توسط شما و ثبت آنها توسط کارشناسان ، کالای درخواستی شما به شرکت پست ارسال می گردد ، همانطور که مستحظر هستید پست پیشتاز بر اساس وزن کالا و میزان دوری یا نزدیکی شهر مقصد سنجیده می شود . پس لطفا به قیمت انلاین که برای کالای شما محاسبه می شود دقت کنید ، هرگونه اعتراض بعدی در این باره رد خواهد شد. لازم به ذکر است که این خدمت برای کالاهایی تا سقف 20000000 ریال می باشد. 


2) پرداخت کارت به کارت

مشتریان عزیز می توانید مبلغ سفارش و هزینه پست را با استفاده از روش کارت به کارت از طریق دستگاه های ATM انجام دهید که در این صورت بعد از پرداخت مبلغ به شماره کارت های صاحب امتیاز شرکت ، رسید مربوط به تراکنش را دریافت و تصویر آن را از طریق فرم تماس با ما به فروشگاه بیزیلو ارسال نمایید.


شماره کارت ها: بانک ملت: 6104-3378-4061-0479
                         بانک ملی: 6037-9972-0937-0064
به نام شهرام سیفی انجردی

3) پرداخت آنلاین ( پیک بیزیلو)
این سرویس ویژه همشهریان ساکن تبریز می باشد. روند کاری بدین گونه است که بعد از دریافت اطلاعات سفارش شما و تاییدیه پرداخت توسط شما کالای مربوطه توسط پیک بیزیلو حداکثر تا 24 ساعت کالا برای شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است این سرویس رایگان می باشد.

34) پرداخت آنلاین ( پست پیشتاز )
عزیزانی که مایل به پرداخت اینترنتی و خواستار جلوگیری از اتلاف وقت خود هستند می توانند از این سرویس بیزیلو استفاده کنند ، بدیهی است که هزینه ارسال کالا با توجه به وزن و میزان مسافت،مبلغ دریافتی متفاوت خواهد بود لذا به قیمت انلاینی که سایت در اختیار شما قرار می دهد دقت کنید زیرا که اعتراضات بعدی در این باره قابل قبول نخواهد بود.
5) پرداخت انلاین ( ارسال با شرکت تیباکس )
در این روش بعد از پرداخت انلاین مسئولین محترم اقدام به ارسال کالا به شرکت معتبر تیباکس کرده و بسته ارسالی توسط این شرکت به مشتریان ارسال می شود یکی از مزایای این شرکت سرعت عمل این شرکت در تحویل بسته و کالای مشتری است. بیزیلو برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز یک مبلغ ثابت را برای ارسال با این روش قرار داده است و لازم به ذکر است که مابقی هزینه ها را خود شرکت پرداخت میکند

توجه داشته باشید

به خاطر حجم بالای سفارشات کالا ،توجه داشته باشید که ساعات کاری شرکت ، در اقدام به ارسال سفارشات شما تاثیر گذار است ، اگر تا ساعت 11 صبح اقدام به خرید نمایید بسته سفارشی شما همان روز توسط شرکت پست ارسال خواهد شد و بدیهی است که بعد از ساعت مققر سفارشات شما با یک روز تاخیر به شرکت پست ارسال خواهد شد.


حرکت به بالا