Canon Power Shot SX270 HS

New product

 • رزولوشن : 12 مگاپیکسل
 • زوم اپتیکال : 20 برابر
 • مانیتور : 3 اینچ
 • فیلمبرداری : FULL HD

تعداد

معرفی:

 خرید دوربین Canon Power Shot SX270 Hs از فروشگاه اینترنتی بیزیلو

دوربین عکاسی کانن (SX270 HS) یکی دیگر از دوربین های کامپکت مسافرتی کانن با زوم قدرتمند است که جانشین مدل پیشین خود یعنی (SX260 HS) شده است.در قلب دوربین دیجیتال SX 270 (Canon HS ) یک لنز 25-500 میلیمتری با زوم 20 برابری گنجانده شده است که لنز واید 25 میلیمتری آن مناسب برای عکاسی از پرتره و مناظر است و لنز تله 500 میلیمتری آن لنزی ایده ال برای نزدیکی بیشتر به سوژه و کلوز آپ بیشتر است.کانن درون لنز)SX270 H(یک سیستم anti-shake ( ضد لرزش ) داخلی طراحی کرده است که از مشخصه ی مود ویدئو Dynamic IS با استابلایزر 5 محوری بهره مند است.در قلب این دوربین علاوه بر این لنز قدرتمد یک سنسور)CMOS 12( مگاپیکسلی نیز گنجانده شده است.از دیگر مشخصات دوربین عکاسی دیجیتال)(Canon SX270 HS میتوان به نمایشگر 3 اینچی 920k ، فیلمبرداری)Full HD(و مود)Smart Auto(با تکنولوژی تشخیص صحنه اشاره کرد..Canon SX270 HS)(قرار است در رنگ بندی قرمز و مشکی و با قیمت)£299 / $329 / €359 (به فروش رسد.ترکیب پردازشگر جدید DIGIC 6)(و زوم عالی) 20 (برابری این دو دوربین را تبدیل به همسفری ایده ال طی سفر برای طرفداران Canon کرده است و با استفاده از آنها میتوان تمام لحظات زندگی را ثبت کرد و تصاویری با کیفیت و فیلم هایی Full HD)(ثبت نمایید.

مشخصات کلیدی دوربین دیجیتال کانن اس ایکس 270 اچ اس Powershot SX270 HS :

 • سنسور 12 مگاپیکسلی CMOS -پردازش گر DIGIC 6-سیستم HS
 • لنز واید25 میلیمتری و بزرگنمایی اپتیکال  20 برابر
 • فیلمبرداری FULL HD)60fps)
 • نمایشگر 3 اینچی Pure Color II G LCD
 • سیستم Smart Auto و
 • سرعت عکاسی بالا
 • کیس ضدآب 40 متری آپشنال

استفاده راحت از دوربین

 

خرید دوربین Canon Power Shot SX270 HS هز فروشگاه اینترنتی بیزیلو

 

SX270)(در چشم انداز اول بسیار شبیه مدل)(SX270 HS به نظر میرسد.اما طراحی و عملکردش کاملا با مدل پیشینش متفاوت است.جنس بدنه ی)(SX270 HS ترکیبی از پلاستیک و فلز است که وقتی دوربین را دست میگیرید استحکام و کیفیت آن کاملا معلوم است.(SX270 HS )با یک طراحی خاص و پیشرفته تر آمده که مثل یک جعبه ی مستطیلی زاویه دار است و البته کمی نسبت به مدل های هم رده ی خود عریض تر و بزرگ تر است ولی همچنان یک دوربین کامپکت سبک به شمار می آید چرا که با وجود مموری کارت و باطری وزن آن همچنان (233) گرم است. این حجم نسبتاً زیاد با توجه به قدرت زوم 20 برابریدوربین (کانن PowerShot SX270 HS)معقول است، البته لنز این دوربین هنگامی که از تنظیمات (500) میلی متر آنبرای عکسبرداری از راه دور استفاده می شود 2 اینچ ( حدود 5 سانتی متر ) ازبدنه دوربین دوربین دیجیتال (کانن PowerShot SX270 HS )بیرون می زند که خیلیجالب نیست. با این وجود قرار داشتن یک لنز با قدرت زوم (20) تا( 500 )میلی متردر چنین بدنه نسبتاً کوچکی ویژگی خوبی است؛ البته حداکثر اندازه دیافراگمدر هر دو انتهای این بازه ( به ترتیب ,3.5f 6/8f نسبتاً کم است. البتهاکثر کاربران به این جزئیات توجه چندانی نمی کنند و بیشتر مجذوب این مسئله میشوند که بادوربین( PowerShot SX270 HS ) می توانند از همه چیز، از منظره های بسیار وسیع و باز گرفته تا نماهای بسته و سوژه های شخصی عکسبرداری کنند.مقابل دوربین عکاسی( SX270 HS) یک فضای برجسته ای طراحی شده که حکم گریپ دوربین را دارد و این گریپ با ترکیب سیستم لرزش گیر تصویر( SX270 HS) عامل تصاویری با کیفیت و واضح خواهند بود. در بالای دوربین دیجیتالکانن( SX270 HS)گذشته از موارد یاد شده یک فلاش کوچک جهشی و یک دکمه خاموش وروشن که در داخل بدنه دوربین فرو رفته است وجود دارند. دکمه خاموش و روشناین مدل خیلی نرم کار نمی کند اما دست کم این مزیت را دارد که از روشن یاخاموش شدن ناخواسته دوربین جلوگیری می کند.در پشت دوربین، پیچ تغییر حالت های عکسبرداری که در بالا سمت راست صفحهسیاه پشت دوربین قرار دارد گزینه های متعددی - در کل 12 گزینه - را ارائهمی کند که تنظیمات آن در ارتباط با ترکیب گزینه های دستی ابتکاری و حالتهای عکسبرداری برای سوژه های معمولی شبیه تنظیماتی است که بر روی یک دوربین عکاسی (DSLR)غیر حرفه ای دیده می شود. شرکت کانن در اینجا علاوه بر گزینه( Smart Auto)برای تشخیص صفحه و سوژه یک گزینه easy mode ))حالت عکسبرداری آسان را نیزاضافه کرده است که این گزینه در این دوربین دیجیتال (کانن PowerShot SX270 HS)با یک آیکن قلب نشان داده شده است که به صورت تلویحی اشاره به تنظیماتمورد علاقه عکاسان غیر حرفه ای دارد. این گزینه (easy mode) تقریباً کلتنظیمات و گزینه های عکسبرداری که توسط کاربر قابل انتخاب هستند را غیرفعال می کند و از این طریق شرایطی را برای عکسبرداری ایجاد می کند که برایعکاسان کاملاً مبتدی بهترو مناسب است.

مود ECO

خرید دوربین Canon Power Shot SX270 HS هز فروشگاه اینترنتی بیزیلو                 

مود ECO مختص دوربین های (Canon(است و وقتی دوربین را بر روی این مود قرار می دهید، در مصرف باتری صرفه جویی بهعمل می آید تا بدین ترتیب اگر شارژ باتری دوربین شما در حال تمام شدن بودبتوانید مدت زمان بیشتری را به کار عکاسیخود بپردازید.

عملکرد باورنکردنی در کنار پردازشگر DIGIC 6

                                     

خرید دوربین Canon Power Shot SX270 HS هز فروشگاه اینترنتی بیزیلو

همانطور که ذکر کردیم در قلب  مدل کانن (SX270 HS) نسل جدید از پردازشگرهای( DIGIC 6) گنجانده شده است و حتی دوربین در ضعیف ترین شرایط نوری قادر است تا تصاویری بی نظیر پدید آورد. پردازشگر( DIGIC 6) حتی در زیر مهتاب یا در مهمانی های بزرگ ثبت تصاویری بدون نویز و شفاف را تضمین خواهد کرد.مطمئن باشید که با اعمال این پردازشگر بر روی این دو دوربین (30) درصد جزییات بدون نویز و یا بدون استفاده از فلاش و سه پایه ثبت خواهند شد.با اعمال پردازشگر (DIGIC 6) و سیستم (HS) در کنار هم کاربران میتوانند از ایزوی باورنکردنی آن لذت ببرند و شاهد نتایج فوق العاده آن باشند.

                    خرید دوربین Canon Power Shot SX270 HS هز فروشگاه اینترنتی بیزیلو

                                                                     

با زوم فوق العاده 20 برابر به سوژه نزدیک تر شوید

باید قدردان لنز (25) میلیمتری و زوم قدرتمند (20) برابر و لرزش گیر (4) استاپی پاورشات کانن ( SX270) باشیم چراکه در ثبت تصاویر با تمامی جزییات به دوربین کمکی موثری خواهند کرد و به واسطه تکنولوژی( ZOOM PLUS) دوربین محدوده لنز( 2) برابر خواهد شد و بزرگنمایی( 40) برابر را بدون افت کیفیت به ارمغان می آورد.

                

خرید دوربین Canon Power Shot SX270 HS هز فروشگاه اینترنتی بیزیلو

ضبط ویدیوئی Full HD

                  

خرید دوربین Canon Power Shot SX270 HS هز فروشگاه اینترنتی بیزیلو                        

کاربران قادر هستند توسط دوربین دیجیتال کانن(  SX270 HS)به راحتی به حالت ضبط ویدیوئی رفته وفیلم های (Full HD)با صدای استریو ضبط نمایند قابلیت ضبط)60( فریم بر ثانیه که توسطپردازشگر( DIGIC6) مهیا شده است، امکان ضبط فیلم را به صورت روان و عالی از سوژه هایمتحرک فراهم نموده است. همچنین زوم بالای )20 ( X این دوربین‌ به هنگام فیلم برداریهمچنان عمل می نماید که از مزیت هایPower shot SX 270 HSمی باشد. و به واسطه تکنولوژی عالی لرزه گیر تصویر، حتی فیلمبرداری در حرکت و با زوم بالا نیز دارای کیفیت عالی و کمترین نویز می باشد.. از سوی دیگر این دوربین با حالت( Super Slow Motion Movie ) )فیلمبرداری باحرکت آهسته بسیار کند ( راه خوبی برای کاهش شدید سرعت سوژه هایی که حرکتسریع دارند فراهم می کند. دوربین در این حالت یا با سرعت( fps 240)با رزلوشن( 220x240)پیکسل فیلمبرداری می کند یا با سرعت( fps 120)با رزلوشن (640480 x)پیکسل.

تمامی لحظه ها را با خلاقیت خود ثبت کنید
دوربین( SX 270 HS)ضمن ترکیب خلاقیت با کیفیت بالای تصویر دارای حالت( Hybrid Auto)می باشد که به هنگام فعالبودنش، چهار ثانیه قبل گرفتن هر عکس در حالت( Smart Auto)را در دوربین ذخیره مینماید و ضمن پردازش آن بهترین تنظیمات را جهت کسب برترین نتیجه انجام می دهد، و درانتهای روز، تمامی این چهار ثانیه ها با هم ترکیب و به عنوان پشت صحنه روز عکاسی شما قابل مشاهده می باشند. همچنین چهار فیلتر جهت تغییر در عکس ها دردوربین دیجیتال ( Powershot SX270 HS) به چشم می‌خورند همچنین عکاسان حرفه ای کنجکاو و یا آنها که قصد پیشرفت در عکاسی را دارند قادرند از حالت های عکاسی( TV/AV)جهت تسلط بیشتر بر تنظیمات دوربین بهره ببرند.

حالت عکسبرداری Macro

دوربین( Power Shot SX270 HS)کانن دارایگزینه ای به نام) Macro  درشت نمایی ) است که این تنظیمات این امکان رابرای عکاس فراهم می کند که در حالی که لنز بر روی زاویه باز ( واید ) تنظیمشده باشد، بر روی جسمی به فاصله( 5) سانتی متر از دوربین فوکوس کند. درتصاویر زیر تصویر اول نشان می دهد تا چه اندازه می توان به یک سوژه ( دراین مورد یک فلش کارت ) نزدیک شد. تصویر دوم یک کراپ( 100%) است.                                                          

این محصول جدید کانن تا آوریل 2013 در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

Hybrid Auto

نوع بدنه كامپكت
جنس بدنه کامپوزیت
حداکثر وضوح 4000x3000
نسبت تصویر w:h 1:1, 4:3, 3:2, 16:9
پیکسل موثر 12 مگاپیکسل
سایز سنسور 1/2.3" / 6.17*4.55 میلیمتر
نوع سنسور BSI-CMOS
پردازشگر Digic 6
حداقل حساسیت 100
حداکثر حساسیت 6400
لرزشگیر تصویر اپتیکال
فرمت RAW ندارد
حداقل فاصله کانونی ( واید ) 25 میلیمتر
حداکثر فاصله کانونی ( تله ) 500 میلیمتر
بزرگنمایی اپتیکال 20 برابر
بزرگنمایی دیجیتال دارد ( 4 برابر )
محدوده دیافراگم F3.5 - F6.8
فوکوس دستی دارد
محدوده فوکوس نرمال 8 سانتیمتر
محدوده فوکوس ماکرو 5 سانتیمتر
تعداد نقاط فوکوس 9
زوم اپتیکال در فیلمبرداری دارد
نوع صفحه نمایش ثابت
سایز صفحه نمایش 3 اینچ
تعداد نقاط صفحه نمایش 460.000
لمسی خیر
تیپ صفحه نمایش PureColor II LCD
چشمی ندارد
حداقل سرعت شاتر 15 ثانیه
حداکثر سرعت شاتر 1/3200 ثانیه
قدرت پرتاب فلاش 3.50 متر
قابلیت نصب فلاش خارجی ندارد
عکاسی پیاپی 4 فریم در ثانیه
حداکثر وضوح فیلم 1920 * 1080 - 60 فریم در ثانیه
فرمت فیلمبرداری H.264
میکروفن استریو
نوع کارت حافظه SD / SDHC / SDXC
خروجی HDMI دارد
ضد ضربه و ضد آب خير
باطری لیتیوم NB-6L
وای فای ندارد
GPS ندارد
وزن 233 گرم
ابعاد 33 * 63 * 106 میلیمتر
اقلام همراه دوربین شارژر - باتری قابل شارژ - دفترچه - CD

نوشتن نقد و نظر

Canon Power Shot SX270 HS

Canon Power Shot SX270 HS

 • رزولوشن : 12 مگاپیکسل
 • زوم اپتیکال : 20 برابر
 • مانیتور : 3 اینچ
 • فیلمبرداری : FULL HD

محصولات مرتبط

حرکت به بالا