فروش اقساطی موبایل در فروشگاه اقساطی بیزیلو

همانطور که میدانید،  در دهه های اخیر شاهد پیشرفت های چشمگیری در زمینه فناوری های ارتباطی از جمله تلفن همراه بوده ایم. در واقع میتوان گفت دنیای امروز در تلاش برای توسعه سیستم هایی است که کاربرد گوشی موبایل را به فراتر از مرزهای ارتباطات برساند و این دستگاه همراه را به یک کنترل کننده از راه دور تبدیل کند. بعد از کامپیوتر و لپ تاپ، گوشی موبایل مهمترین و کاربردی ترین دستگاه برای انجام روابط الکترونیکی می باشد و می توان خرید، پرداخت های بانک، تهیه بلیت، پرداخت قبوض و ده ها و یا صدها کار را با اتصال به اینترنت همراه در هر جا و مکانی انجام داد و با گسترش سطح پوشش اینترنت همراه نیز گوشی موبایل به سوی مرزها و تعریفهای جدیدی پیش میرود.
استفاده از ابزارهای کامپیوتری، به یکی از نیاز های اساسی مان تبدیل شود. در این میان موبایل یکی از  پرکاربردترین کالاهای دیجیتالی است که در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلف وجود دارد و میتوان گفت امروزه به جزء ضروری از زندگی ما تبدیل شده است و اکثر افراد داشتن آن را حیاتی می دانند.

فروش اقساطی موبایل

موبایل هایی که بصورت اقساطی فروخته میشوند:

تبلت های برندهای سامسونگ(SAMSUNG)، ایسوس (ASUS) ، ایسر (ACER) و لنوو (LENOVO)     و سایر برندهای معتبر

فروش اقساطی موبایل شامل گوشی موبایل های برندهای آیفون(iphone)، سامسونگ(SAMSUNG)، اپل آیفون(iphone)، سونی(SONY)، هوآوی(HUAWEI)، لنوو(LENOVO)، ایسوس(ASUS)، اچ تی سی(htc)، الجی(LG)، بلک بری(blackberry) و سایر برندهای معتبر موجود در بازار میباشد.

*** چنانچه تبلت و یا گوشی موبایل موردعلاقه شما در سایت موجود نباشد، می توانید با شرکت تماس بگیرید و کالای خود را سفارش دهید.

گارانتی کالاها :

تبلت ها و گوشی هایی که در فروشگاه فروخته میشوند، کالای اورجینال بوده و دارای گارانتی سلامت فیزیکی و یا گارانتی های اصلی میباشند.

چه کسانی میتوانند اقساطی خرید کنند؟

اقساط تنها به وسیله ی چک کارمندی و یا آزاد معتبر و فاقد برگشتی و مسدودی انجام میشود، بنابراین اگر شما دارای دسته چک هستید میتوانید به نمایندگی فروش شرکت در شهر خود مراجعه نموده و توسط نمایندگی فروش اقساطی موبایل موردعلاقه خود را بصورت اقساطی خرید کنید. (شرایط اخذ نمایندگی فروش اقساطی موبایل)

شرایط فروش اقساطی موبایل :

شما میتوانید تنها با 35% پیش پرداخت موبایل موردعلاقه خود را خرید کنید و الباقی مبلغ را تا سقف 6 ماه با چک ماهانه و یا دوماه یکبار پرداخت نمایید.

مراحل فروش اقساطی :

برای خرید اقساطی میتوانید مراحل آسان زیر را انجام دهید :

  • موبایل مورد علاقه خود را از کانال تلگرام شرکت انتخاب نمایید.
  • بصورت تلفنی و یا از طریق آی دی تلگرام بخش فروش با شرکت تماس بگیرید و آدرس نمایندگی منطقه خود را بگیرید
  • به محل نمایندگی موردنظر مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

همچنین می توانید از صفحه ی شرایط اخذ نمایندگی فروش اقساطی موبایل نیز دیدن فرمایید.


حرکت به بالا